kiramolski 23.12.04, 16:44 miało być: "Zajmie se spółkę drukarską" :-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Rafal Glogowski Axel Springer w Polsce IP: *.essex.ac.uk 04.01.05, 00:37 Stajá sié realne obawy, kóry przedstawila m.in. Wanda Rapaczynska, ze obcy silny kapital po wejscu polski do unii moze przejac polski media. Springer juz stracil Wyborczal z piedestalu pod wzgledem nakladu. Z Newsweekiem na razie sie nie udaje, ale jak czytamy jest to koncern który sporo moze, nie tylko w skali regionalnej - Europy Srodkowej, ale calego kontynentu. Bédzie coraz trudniej konkurowac polskim firmom na rynku prasowym z takimi gigantami. Odpowiedz Link Zgłoś