Dodaj do ulubionych

Telefonia internetowa Interii i Netii

23.06.05, 09:59
Ciekawe, czy doprowadzi to do wojen cenowych? Mamy już w Polsce co najmniej
trzy takie systemy, oto krótkie zestawienie cen (brutto, w groszach za minutę):

Na telefony stacjonarne:
<pre>
Nawijka (wp) - 9
OnetSkype - 12,3
Halo (interia)- 9 (7 w godz 18-8 i w weekendy)
</pre>

Na komórki:
<pre>
Nawijka (wp) - 78
OnetSkype - 99,5
Halo (interia)- 96 (79 w godz 22-8 i w weekendy, 73 w godz 22-8 w weekendy)
</pre>

Drobnym drukiem: ceny podaję za stronami odpowiednich usług, nie ręczę tedy za
ich poprawność. Znaki handlowe zostały użyte w cenach informacyjnych. Nie
jestem związany z żadną z firm świadczących wspomniane usługi.
Obserwuj wątek
    • Gość: Remi Re: Telefonia internetowa Interii i Netii IP: 5.5R* / 193.194.132.* 23.06.05, 11:15
      Witam,

      podalbys mi swojego maila? mialbym kilka pytan, a widze ze jestes zorientowany
      w temacie
      Pozdrawiam
      Remi
      • mbenke Re: Telefonia internetowa Interii i Netii 23.06.05, 17:54
        W rzeczy samej, śledzę tewn temat już od pewnego czasu a email...

        mojeimie@mojeimie.org

        Marcin

        PS. Mądrej głowie dość dwie słowie ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka