mbenke
23.06.05, 09:59
Ciekawe, czy doprowadzi to do wojen cenowych? Mamy już w Polsce co najmniej
trzy takie systemy, oto krótkie zestawienie cen (brutto, w groszach za minutę):
Na telefony stacjonarne:
<pre>
Nawijka (wp) - 9
OnetSkype - 12,3
Halo (interia)- 9 (7 w godz 18-8 i w weekendy)
</pre>
Na komórki:
<pre>
Nawijka (wp) - 78
OnetSkype - 99,5
Halo (interia)- 96 (79 w godz 22-8 i w weekendy, 73 w godz 22-8 w weekendy)
</pre>
Drobnym drukiem: ceny podaję za stronami odpowiednich usług, nie ręczę tedy za
ich poprawność. Znaki handlowe zostały użyte w cenach informacyjnych. Nie
jestem związany z żadną z firm świadczących wspomniane usługi.