Dodaj do ulubionych

problem z Firefoksem

21.08.05, 14:33
Witam,

Po aktualizacji Firefoksa do wersji 1.0.6 nie chcą uruchomić się żadne strony www. Na ekranie pojawia się komunikat informujący o tym, że odnalezienie strony było niemożliwe. Komputer w tym czasie jest oczywiście podłączony do internetu :P

z góry dzięki za odpowiedź,
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • xxx131 Re: problem z Firefoksem 21.08.05, 16:59

      śprawdź fajerłola.
    • nl7 Re: problem z Firefoksem 21.08.05, 22:08
      Miałem tak samo. Poszedłem jednak na łatwizne i po prostu zainstalowalem
      wcześniejszego którego instalke maiłem na dysku. I znów wszystko hasa w
      najlepsze ;-)
      • mundek28 Re: problem z Firefoksem 22.08.05, 21:25
        Prawdopodobnie twoj firewall blokuje dostep do sieci, jesli takowego uzywasz.
        Ja mialem identyczny problem, po zainstalowaniu nowszej wersji, Firefox nie
        otwieral stron, poniewaz firewall Nortona nie dopuszczal go do sieci. Mozna
        temu zaradzic uaktulniajac spis programow w firewall.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka