Dodaj do ulubionych

cyfrowy polsat

14.10.05, 22:59
witam wszystkich!!zwracam się do was z prośbą wynikającą ze zmiany operatora tv.chciałbym teraz założyć cyfrowy polsat i proszę o pomoc czy warto!!!interesuje mnie zwłaszcza jakość odbieranych programów,czy często są awarie sprzetu ,przerwy w programie .chciałbym wykupić pakiet familijny i ważne dla mnie jest czy zestaw programów w ukazujących się folderach tzn:tvn,polsat sport,tvn styl,tvp1 tvp2 i pakiet discovery pokrywa się później po zakupie kodera.z góry dziękuję.pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • robiq Re: cyfrowy polsat 15.10.05, 12:06
      Ja uzywalem dekodera Polsatu przez kilka lat i nigdy nic zlego sie mu nie
      przytrafilo. Na temat ilosci dostepnych programow nie oszukuja, poza
      wymienionymi w ulotce, bedziesz mial dostep do bezplatnych programow
      zagranicznych (free to air). W wypadku dekoderow raczej nie zdarzaja sie takie
      przerwy w transmisji programow, jak to ma czesto miejsce w kablowkach.
    • Gość: dominik666 Re: cyfrowy polsat - nie warto IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 15.10.05, 14:13
      oprócz discovery - które nawiasem mówiąc strasznie się zepsuło (w kółko o te same programy o egipcie) to nie ma tam NIC - gwoździem programu jest polsat 1 na polsat 2 lecą piosenki disco polo przerywane telenowelami brazyliskimi itp..

na cinemax pooglądasz filmy z lat 80`tych,na axn śmieciowate programiki dla plebsu (skakanie na bandzi :D )

nie wiem jak to wygląda z umową ale lepiej nie podpisuj cyrografu na rok czy dwa
      jeśli juz tak bardzo chcesz się przekonać o "jakości" polszmata to postaraj się o takie warunki umowy abyś mógł bez zoobowiązań oddac dekoder

BTW - polecam włoską sky italia - można kupić legalną karte w polsce - jedyny warunek to znajomość angielskiego
      • arius5 Re: cyfrowy polsat - nie warto 16.10.05, 14:33
        axn i cos tam jeszcze sa dodatkowo platne, wprawdzie 5 czy 6 zl, ale i tak
        szkoda forsy
        poza tym pakiet jest ok w sensie techicznym, jakosc taka jak z kabla i nie ma
        przerw, chyba ze zestrzela satelite :o)

• jola_wroc Re: cyfrowy polsat - nie warto 17.10.05, 12:37
          yy, mialam dodatkowo jakis tam pakiet filmowy, platność jest do 16-stego, a
          wiadomo jaK poczta polska przelewy robi (nawet do 14dni), jesli nie zksięgują
          platnosci do 16tego to wlączą, , a jak zaksieguja pare dni później to też nie
          włączą- dopiero od nastepnego miesiaca. Także, generalnie to troche lipa.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka