Dodaj do ulubionych

MMS-y ze strony Orange

21.11.05, 20:42
Jak była Idea to bez problemów mogłem wysłać do siebie mms-a a teraz mam komunikat: "Nie powiodło sie wysłanie wiadomości do:" O co chodzi? Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • orissa Re: MMS-y ze strony Orange 21.11.05, 21:22
      zwiniu napisał:

      > Jak była Idea to bez problemów mogłem wysłać do siebie mms-a a teraz mam
      komuni
      > kat: "Nie powiodło sie wysłanie wiadomości do:" O co chodzi? Pozdrawiam.
      >

      Też tak miała kilka razy, zadzwoń na serwis Orange (kiedyś dzwoniłam na *22,
      obecnie nie wiem jaki mają nr), zgłoś awarię a jeśli jesteś zarejestrowany w
      systemie Profit, to żądaj zwrotu za połączenie (1zł +VAT), powinni Ci dodać na
      konto Profit 30 pkt.
      • zwiniu Re: MMS-y ze strony Orange 22.11.05, 17:16
        Dzięki za podpowiedź, jak narazie wysłałem do nic mail'a jeśli nic nie zrobią to wtedy zadzwonię. Jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam.
        • orissa Re: MMS-y ze strony Orange 22.11.05, 17:26
          zwiniu napisał:

          > Dzięki za podpowiedź, jak narazie wysłałem do nic mail'a jeśli nic nie zrobią
          t
          > o wtedy zadzwonię. Jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam.
          >

          Nigdy nie doczekałam się od nich odp. na maila.:) Jak Ci odpowiedzą, to daj
          znać.:)
          • zwiniu Re: MMS-y ze strony Orange 24.11.05, 17:08
            Opowiedzieli, musiałem im tylko jeszcze raz dokładniej napisać jakiego rozszerzenia są pliki które chcę wysyłać do siebie no i numer telefonu i kod abonencki. Jak naprawią to to dam Ci znać. Pozdrawiam.
            • megajvc Re: MMS-y ze strony Orange 26.11.05, 09:34
              Mi odpowiedzieli!Jak rejestrowałem program profit i 3 razy wysyłałem formularz i nie otrzymałem do tej pory odpowiedzi,ale wystarczyło w trochę ostrym tonie majla napisać do BOKu to odpowiedz przeszła moje oczekiwania:-).Wprawddzie nie mam tej karty kredytowej ale już trudno.
            • zwiniu Naprawili i już mogę wysyłać mms'y ze strony. 10.12.05, 13:23


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka