zwiniu 21.11.05, 20:42 Jak była Idea to bez problemów mogłem wysłać do siebie mms-a a teraz mam komunikat: "Nie powiodło sie wysłanie wiadomości do:" O co chodzi? Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
orissa Re: MMS-y ze strony Orange 21.11.05, 21:22 zwiniu napisał: > Jak była Idea to bez problemów mogłem wysłać do siebie mms-a a teraz mam komuni > kat: "Nie powiodło sie wysłanie wiadomości do:" O co chodzi? Pozdrawiam. > Też tak miała kilka razy, zadzwoń na serwis Orange (kiedyś dzwoniłam na *22, obecnie nie wiem jaki mają nr), zgłoś awarię a jeśli jesteś zarejestrowany w systemie Profit, to żądaj zwrotu za połączenie (1zł +VAT), powinni Ci dodać na konto Profit 30 pkt. Odpowiedz Link Zgłoś
zwiniu Re: MMS-y ze strony Orange 22.11.05, 17:16 Dzięki za podpowiedź, jak narazie wysłałem do nic mail'a jeśli nic nie zrobią to wtedy zadzwonię. Jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
orissa Re: MMS-y ze strony Orange 22.11.05, 17:26 zwiniu napisał: > Dzięki za podpowiedź, jak narazie wysłałem do nic mail'a jeśli nic nie zrobią t > o wtedy zadzwonię. Jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam. > Nigdy nie doczekałam się od nich odp. na maila.:) Jak Ci odpowiedzą, to daj znać.:) Odpowiedz Link Zgłoś
zwiniu Re: MMS-y ze strony Orange 24.11.05, 17:08 Opowiedzieli, musiałem im tylko jeszcze raz dokładniej napisać jakiego rozszerzenia są pliki które chcę wysyłać do siebie no i numer telefonu i kod abonencki. Jak naprawią to to dam Ci znać. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
megajvc Re: MMS-y ze strony Orange 26.11.05, 09:34 Mi odpowiedzieli!Jak rejestrowałem program profit i 3 razy wysyłałem formularz i nie otrzymałem do tej pory odpowiedzi,ale wystarczyło w trochę ostrym tonie majla napisać do BOKu to odpowiedz przeszła moje oczekiwania:-).Wprawddzie nie mam tej karty kredytowej ale już trudno. Odpowiedz Link Zgłoś