maczupikczu81
07.01.06, 16:36
mam problem nie mogę dostać się do poczty na onecie wpisuje login oraz hasło
(na pewno jest prawidłowe i dobrze wpisane) probuje probuje i nic po kilku
probach wreszcie sie rano zalogowalem teraz probowalem i nic z tego blad
podczas logowania mi wyskakuje. Czy mial ktoś z was moze cos podobnego?