kal.5.6 07.05.07, 18:43 Czy na jednym komp.moge zainstalowac dwa konta skypa? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: klop Re: Skype IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 19:07 w menu plik, wyloguj, 'Nie masz konta Skype?' Odpowiedz Link Zgłoś
orissa Re: Skype 07.05.07, 20:21 No to założ sobie drugie konto tak samo jak założyłeś pierwsze i przy uruchamianiu Skype logujesz się na to, które chcesz. Odpowiedz Link Zgłoś