07.05.07, 18:43
Czy na jednym komp.moge zainstalowac dwa konta skypa?
Obserwuj wątek
    • orissa Re: Skype 07.05.07, 18:55
      Tak.
      • kal.5.6 Re: Skype 07.05.07, 19:03
        jak?
        • Gość: klop Re: Skype IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 19:07
          w menu plik, wyloguj, 'Nie masz konta Skype?'
          • kal.5.6 Re: Skype 07.05.07, 19:12
            Mam,ale chcialbym miec drugie
            • orissa Re: Skype 07.05.07, 20:21
              No to założ sobie drugie konto tak samo jak założyłeś pierwsze i przy
              uruchamianiu Skype logujesz się na to, które chcesz.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka