Dodaj do ulubionych

kazaa Lite-transfer

IP: *.clubnet.pl 29.05.03, 11:39
czesc
mam pytanie-z jaka szybkoscia sciagaja sie wam pliki? i czy ilosc sciaganych
jednoczesnie plikow ma wplyw na szybkosc transferu? u mnie srednio jest ok
1Kb/s. co zrobic zeby bylo szybciej? dodam, ze udostepniam wszystkie pliki,
jakie mam czyli ponad 400
Obserwuj wątek
    • polokokt Re: kazaa Lite-transfer 29.05.03, 15:54
      Gość portalu: mad napisał(a):

      > czesc
      > mam pytanie-z jaka szybkoscia sciagaja sie wam pliki?

      roznie, czasem 0Kb/s a czasem 40Kb/s zalezy co kto ma z drugiej strony (w
      sensie jakie szybkie lacze)

      i czy ilosc sciaganych
      > jednoczesnie plikow ma wplyw na szybkosc transferu?

      Tak, bo jesli sciagasz kilka plikow na raz to szybkoc Twojego lacza przy
      downloadzie dzieli sie na te pliki (tak w uproszczeniu. Albo jak sciagaszwiele
      plikow od jednej osoby ktora makiepskie lacze, to tez jego lacze Cie troche
      hamuje. No wariantow moze byc wiele, generalnie przy pobieraniu
      kilku/kilkunastu plikow na raz ma to znaczenie.


      u mnie srednio jest ok
      > 1Kb/s. co zrobic zeby bylo szybciej?

      Albo sciagac od innej osoby, alo sciagac jeden plik od kilku osob na raz,
      ewentualni jesli wina lezy po Twojej stronie (masz wolna lacze, lub sciagasz
      przez modem) to tylko zmienic na cos szybszego)


      > dodam, ze udostepniam wszystkie pliki,
      > jakie mam czyli ponad 400

      I bardzo dobrze :D

      Pozdrawiam
      • Gość: mad Re: kazaa Lite-transfer IP: *.clubnet.pl 29.05.03, 16:14
        dzieki!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka