Gość: mad
IP: *.clubnet.pl
29.05.03, 11:39
czesc
mam pytanie-z jaka szybkoscia sciagaja sie wam pliki? i czy ilosc sciaganych
jednoczesnie plikow ma wplyw na szybkosc transferu? u mnie srednio jest ok
1Kb/s. co zrobic zeby bylo szybciej? dodam, ze udostepniam wszystkie pliki,
jakie mam czyli ponad 400