Gość: g IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.07.03, 09:44 Mam DSL. Chcę go rozdzielić na LAN. Pan z Tepsy powiedział, że muszę uruchomić translację adresów NAT. Jak to zrobić w Win98? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jap Re: Translacja adresów NAT IP: 195.136.36.* 29.07.03, 11:29 To jest możliwe dopiero w wersji 98 SE. Odpowiedz Link Zgłoś