Gość: jabol
IP: *.gprs.plus.pl
18.04.08, 12:01
Wszystko fajnie, więcej sklepów, większa konkurencja, lepsze ceny tylko co z bezpieczeństwem e-transakcji. Czy takim małym firmom wystarczy kasy i chęci do zainwestowania w odpowiednią ochronę? Nie myślę już tu nawet o płatnościach on-line tylko chociażby o zabezpieczeniu danych osobowych klientów takiego e-sklepu. Czarno to widzę.