Dodaj do ulubionych

A co youtube?

25.07.08, 12:58
Chodzi mi o to czy ściągająć jakiś teledysk Youtube, za pomocą
np.VDownloadera,ktoś może się do mnie przyczepić?
Obserwuj wątek
    • Gość: Iks Re: A co youtube? IP: *.acn.waw.pl 25.07.08, 14:03
      Niby kto?
      • 1974m2 Re: A co youtube? 25.07.08, 14:23
        Np.Policja
        • Gość: Iks Re: A co youtube? IP: *.acn.waw.pl 25.07.08, 16:53
          A czy jak nagrasz film z TV to ktoś się może przyczepić?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka