1974m2 25.07.08, 12:58 Chodzi mi o to czy ściągająć jakiś teledysk Youtube, za pomocą np.VDownloadera,ktoś może się do mnie przyczepić? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Iks Re: A co youtube? IP: *.acn.waw.pl 25.07.08, 16:53 A czy jak nagrasz film z TV to ktoś się może przyczepić? Odpowiedz Link Zgłoś