Gość: chłop IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.09, 21:16 do pobrania 4.2 a screen z 4.0. 4.0 jest obrzydliwy w porównaniu z 4.2 więc lepiej naprawcie to :D. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Autor: Re: KDE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.09, 08:20 KDE nie jest środowiskiem graficznym wyłącznie na Linuksa! A z Waszego newsa wynika coś innego... Odpowiedz Link Zgłoś
robert_scislowski Re: KDE 08.05.09, 09:14 Przecież jest w dziale Linux. To nie artykuł tylko opis programu. Czepiasz się trochę. Odpowiedz Link Zgłoś