IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.09, 21:16
do pobrania 4.2 a screen z 4.0. 4.0 jest obrzydliwy w porównaniu z 4.2 więc lepiej naprawcie to :D.
Obserwuj wątek
    • Gość: Autor: Re: KDE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.09, 08:20
      KDE nie jest środowiskiem graficznym wyłącznie na Linuksa! A z Waszego newsa wynika coś innego...
      • robert_scislowski Re: KDE 08.05.09, 09:14
        Przecież jest w dziale Linux. To nie artykuł tylko opis programu. Czepiasz się
        trochę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka