28.03.09, 19:15
Mam ostatnio klopoty z Firefoxem bo jak wbije adres wybranej witryny to za
chwile otwiera sie zaslaniajac ja inna strona z innym adresem pomijajac te
upierdliwe reklamy.Co zrobic z tym? Ostatnio wgralem add.blocka i po tym
jeszcze gorzej...Moze instalacja na nowo albo jest inny sposob?..Zna ktos z was?
Obserwuj wątek
    • jan-w Re: Firefox 29.03.09, 13:53
      Użyj programu antywirusowego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka