Dodaj do ulubionych

Aster wprowadza wypożyczalnię filmów VoD

IP: *.merinet.pl 04.06.09, 10:02
Oferta Aster to jedna z najdroższych ofert w Warszawie, zaś sama firma
traktuje klientów jak zło konieczne. Jakość usług i obsługi w Aster też
pozostawia bardzo dużo do życzenia. Standardem jest wiecznie zmieniana bez
uprzedzenia zawartość pakietu tv analogowej, telewizja cyfrowa Aster to
wiecznie zawieszające się dekodery, niedziałająca funkcja włączania polskich
napisów - która funkcjonuje wybiórczo oraz trwające od kilku miesięcy
zakłócenia obrazu TVN HD uniemożliwiające odbiór tego kanału. To infolinia, na
której zawsze twierdzą, że wszystko działa doskonale. Oferta internetowa Aster
jest jedną z najdroższych, zaś oferowane prędkości w porównaniu z konkurencją
żałosne. Ostatnim pomysłem Aster było podniesienie prędkości łącz o... 1 mbps
- podczas, gdy w UPC za podobną kwotę można mieć łącze 15 mbps, Aster oferuje
"aż" 4 mbps. Wprowadzenie VoD (niepełne, jak widać - bo nie wszyscy abonenci
mogą już korzystać z usługi) i rozpaczliwa modernizacja niewydolnej sieci
kablowej w ostatnim czasie to próby ratowania wizerunku firmy, który w opinii
użytkowników nie jest najlepszy. Obecnie Aster to synonim wysokich cen i
kiepskiej jakości usług.
Obserwuj wątek
    • Gość: pozdrawiam Re: Aster wprowadza wypożyczalnię filmów VoD IP: *.chello.pl 04.06.09, 10:46
      Gość portalu: Jacek napisał(a):

      Zgadzam się z przedmówcą w całości.
    • dorsai68 Wy piszecie w artykule, 04.06.09, 11:03
      że Aster rozwija swoje usługi.
      Ja Wam na to odpowieme, że od 10 lat Aster nie potrafił dociągnąć do Śródmieścia Warszawy okablowania do internetu.

      Aster stoi w miejscu. Infrastruktura jest łatana, od lat nie inwestuje w jej rozwój. Sygnał cyfrowy często zanika lub jest zrywany przez zakłócenia lub pogodę, analogowy zaś tak marnej jakości, że leppiej nie oglądać - w trosce o nerwy i wzrok.
      Fatalna jakość usług ja na tę cenę.

      A momo to Aster jest lepszy niż konkurencja (UPC itp). Dlaczego? Bo jest! We wspomnianym Śródmieściu Warszawy tylko Aster dostarcza sygnał CTV. REszta operaratoró nie jest zainteresowana.
      • komarzysko Re: Wy piszecie w artykule, 15.09.09, 21:00
        W śródmieściu , gdzie większość budynków jest zabytkami, rządzi konserwator
        zabytków , który nie pozwala na modernizację sieci.Modernizacja będzie możliwa
        tylko przy okazji remontu poszczególnych budynków(sieć musi być
        niewidoczna,schowana pod tynkiem)Z tego samego powodu żadna inna firma nie
        wchodzi na Śródmieście.Dobrze że kilkanaście lat temu były inne przepisy i firma
        podłączyła kablówkę ,dziś byłoby to niemożliwe .
    • Gość: MM Aster wprowadza wypożyczalnię filmów VoD IP: 195.47.201.* 04.06.09, 12:54
      Ceny z kosmosu, a czarę goryczy przelało wycięcie kanału Planete JA
      REZYGNUJĘ Z ASTER !!!
    • Gość: HD FAN Najlepsza jest ASTER IP: *.acn.waw.pl 04.06.09, 12:57
      To zdecydowanie najlepsza platforma w Polsce.
      Spamerzy ! Nie męczcie się.
      • Gość: Rob Ursynów Re: Najlepsza jest ASTER IP: *.merinet.pl 04.06.09, 13:14
        Tak, Aster jest najlepszy... w robieniu idiotów ze swoich klientów:
        - ponad miesiąc temu skasowali dwa programy z oferty analogowej, pojawiło się
        info "wkrótce nowe kanały" - do dziś nie ma w tych miejscach nic, oczywiście
        abonament się nie zmienił
        - od 3 miesięcy zgłaszam problem z TVN HD, obraz się tak tnie, że nie da się
        oglądać - 3 razy był ichni technik, zero efektów, ostatnio usłyszałem że... to
        wina TVN i sprawa jest wyjaśniana. Ostatnio dzwoniłem i dowiedziałem się, że
        jest już ok - oczywiście nie jest, czekam na czwartą wizytę technika
        - co kilka dni tną się kanały HD, trzeba restartować dekoder
        - co jakiś czas dekoder się zawiesza, zero reakcji na cokolwiek, trzeba go
        restartować
        - zgodnie z opisem na stronie Aster, dekoder pozwala wybrać ścieżkę językową
        (oryginalna lub pl) oraz napisy - w rzeczywistości napisy praktycznie nigdy nie
        działają, Aster znów twierdzi że to wina nadawców programów. Co ciekawe, napisy
        działały na starych dekoderach.
        - podpisując umowę na tv cyfrową i pakiet HD abonent słyszy, że będą dodawane
        nowe kanały HD do tego, co kupił - potem okazuje się, że owszem, są dodawane -
        do pakietu premium który kosztuje ekstra kasę
        - to tylko niektóre niespodzianki tej świetnej sieci
        • Gość: Jacek Mokotów Re: Najlepsza jest ASTER IP: 85.232.232.* 07.06.09, 16:48
          Całkowicie się z Tobą zgadzam. Kiedyś miałem Astera (jako Aster City jeszcze).
          Co 2 tyg. zmiana programów, obraz "śnieżny", zrywanie połączenia z kanałami TV.
          Mam kumpla, który ma Astera i nawet nie może pograć sobie w MMO, bo często zrywa
          mu połączenie z serwerem gry. Zgłaszał do techników od Astera. Odp.:
          "Wszystko jest w porządku"...
          Sratadrata...
          Od wielu lat mam UPC i jestem zadowolony z jakości i abonamentu. Aster jest dla
          mnie jak flaga...
          • nieruchomy_spin Re: Najlepsza jest ASTER 13.09.10, 17:00
            dzownie do aster i sie pytam, mam oferte na tv od konkurencji (tej na litere v) i oni mi poroponuja to i to, chce sie z wami dogadac. odpowiedz w formie mniej wiecej takiej: cennik na stronie w nocy interent dwa razy szybszy. no to mam od dzis mam internet 8mb+cyfrowa tv w cenie ich analogowej (tylko tv). naprawde, dziwne podejscie...
          • mecenas_misiura Re: Najlepsza jest ASTER 23.12.10, 14:15
            Gość portalu: Jacek Mokotów napisał(a):
            > Mam kumpla, który ma Astera i nawet nie może pograć sobie w MMO, bo często zryw
            > a
            > mu połączenie z serwerem gry. Zgłaszał do techników od Astera. Odp.:
            > "Wszystko jest w porządku"...

            Na stałym IP Aster jest o niebo lepszy do grania niz vectra czy upc.
    • Gość: darek Aster wprowadza wypożyczalnię filmów VoD IP: *.poczta-polska.pl 04.06.09, 13:09
      kto to pisał, jaka konkurecja firmy Aster ma VOD???????????
      • Gość: Jacek Re: Aster wprowadza wypożyczalnię filmów VoD IP: *.merinet.pl 04.06.09, 13:15
        Choćby Multimedia Polska - jest już w Warszawie...
    • ksionc_proborzdz Re: Aster wprowadza wypożyczalnię filmów VoD 04.06.09, 13:14
      Z takimi cenami to jakaś pomyłka, taniej jest wyjść do wypożyczalni.
    • leszlong Aster wprowadza wypożyczalnię filmów VoD 04.06.09, 14:22
      "Za każdy zakupiony film abonenci Astera zapłacą 8 zł."

      Zakupiony?? Czy raczej wypożyczony, a dokładniej za możliwość oglądnięcia.
      Przecież VoD nie służy do sprzedawania filmów, tylko oglądania (wypożyczania).
      Niech autor zastanowi się co pisze.
    • babaqba Aster wprowadza wypożyczalnię filmów VoD 04.06.09, 15:14
      Uważam że Aster robi dużo dobrego dla abonentów. Dzięki skandalicznie
      niskiej jakości i zaszumieniu sygnału antenowego, przestaliśmy oglądać
      telewizję, mamy więcej czasu na spacery, dla siebie nawzajem, a już
      nieobecność w domu gęb Kaczyńskiego i Glempa jest wartością
      nieocenioną. Dziękujemy ci Aster!
    • Gość: arek Aster wprowadza wypożyczalnię filmów VoD IP: *.cdma.centertel.pl 26.06.09, 12:44
      Korzystam z Astera już od kilku ładnych lat (ponad 5) i jak do tej pory byłem z
      ich usług zadowolony. Nie mam opcji HD, telewizję oglądam sporadycznie
      (wystarczy TVN24 i inne Discovery), korzystam głównie z internetu. Nie wiem,
      czemu robicie taką nagonkę na ich ceny. W porównaniu z ich faktyczną konkurencją
      (mówię o UPC i innych takich), mają naprawdę niezłe ceny. Oczywistym jest fakt,
      że raz lepszą cenę ma jeden, raz drugi. Akurat w moim przypadku jak kilka
      miesięcy temu kupowałem pakiet internet 10mb/tv analog/telefon na dwa lata, dali
      mi sporo niższą cenę (trochę negocjowałem jako stały klient i jest efekt), niż
      proponował UPC. Więc nie żałuję i jestem zadowolony. Teraz faktycznie UPC ma
      trochę lepszą cenę na internet, co jest jak najbardziej normalnym zjawiskiem.
      Natomiast porównywanie tej sieci do firm osiedlowych nie ma większego sensu, są
      to różne kategorie wagowe i ci drudzy zawsze będą mieli niższe ceny, tyle że nie
      wszędzie można skorzystać z usług takich firm (na naszym osiedlu nie ma takiej
      firmy, a szkoda).
    • Gość: Telewidz telewizji Aster wprowadza wypożyczalnię filmów VoD IP: *.tkk.pl 16.08.09, 13:54
      Komentarze powyzej bardzo mnie zaskoczyly. Ja z aster wspolpracuje
      od 2 lat i obecnie mam pakiet basic, ktory zupełnie mnie wystarczy.

      U mnie wszystko chodzi bez zarzutu. Raz mialam problem zadzwonilam
      na infolinie i facet przyjechal w przeciagu 2 h.

      Dobrze, ze teraz uruchomili wideo na żądanie. I nie mówcie, że 8 zł
      to drogo. Ja tam wole wygodnie w foteliku wybrać film niz chodzic i
      szukac po wypozyczalniach
    • Gość: tylko klient Aster wprowadza wypożyczalnię filmów VoD IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 24.08.09, 01:09
      Mam vod od samego poczatku. Uwazam, ze pomysl sam w sobie jest dobry. Niestety cena za wypozyczenie filmu jest tak absurdalna, ze az smieszna. 8 zl za nowosc sprzed 10 lat to lekka przesada, jeszcze, ze ten sam film w konwencjonalnej wypozczalni mozna dostac za 2 zl, a jak wypozycze 3 takie "nowosci" to dostane go za 1 zl.
      Pozostale uslugi i jakosc bez zarzutu, ale to tak na marginesie ;)
    • kakanek81 Re: Aster wprowadza wypożyczalnię filmów VoD 25.08.09, 06:31
      Witam!!!

      Ja co prawda znam się tylko trochę na...itd ale swoje
      powiem.Ja...korzystam z serwisu operatora ASTER.Specjalnie
      nie narzekam chociaż nie anlizowałem cen i szybkości przesyłu danych
      oferowanych przez tego providera.Umowę mam jeszcze na czas około 1
      roku i nie zamierzam jej rozwiązywać przed terminem.Rozglądam się
      powoli wokół siebie i coś tam pewnie zadecyduję.Może oddech
      konkurencji na karku wymusi na ASTER obniżkę cen usług i poprawi
      prędkość przesyłu danych
      . Pażywiom uwidim,ale coś mi sie
      wydaje,że to internetowy "czarny PR" SZYTY NA ZAMÓWIENIE I ZA
      ODPOWIEDNIĄ KASKĘ
      oczywiście (a jakżeby inaczej)
      • tommen No to masz biały nonPR 11.11.09, 21:03
        Skończyła mi się właśnie dwuletnia umowa na internet do 6 mb/s. Bez
        ostrzeżenia podniesiono mi ceny z 58 zł na 118zł miesięcznie a ty tu
        mówisz o czarnym PR za kaskę. Na szczęście niedługo się wyprowadzam w
        inne miejsce i już wiem,że nigdy więcej z ich usług nie skorzystam.
    • zero-cin VoD 10.12.10, 14:39
      Czyż...

      Wideo na ŻYCZENIE - nie brzmi przyjemniej?
      • jkropow Re: VoD 11.08.15, 22:11
        a jeszcze lepiej brzmi wideo na żądanie, jak w przypadku tvzapp ;))
        • towlasnieja86 Re: VoD 13.08.15, 23:59
          albo zarzadzanie programem telewizyjnym ;-) ja skonczyłam zarzadzanie na studiach, ale poki co to tylko tvzapp pozwala mi czyms zarzadzac hehe (taka dygresja, sorry :P )

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka