Gość: Ch. Norris
IP: 212.2.115.*
24.06.09, 13:10
A przepraszam bardzo, czy telewizja to jest produkt pierwszej potrzeby, który
jest nam do zycia niezbędny jak jedzenie, odzież czy mieszkanie, że rząd musi
ją finansować obywatelom? Mysle, że wręcz przeciwnie, telwizja ogłupia i
marnotrawi nasz czas. I jak kogoś nie bedzie stać na dekoder, to telwizji nie
będzie po prostu oglądał. I wyjdzie mu to na dobre.
I proponuje nie ogladać się na Amerykę w każdej sprawie. To, że telewizja jest
podstawową rozrywką dla przeciętnego Amerykanina, który siedzi przed
telewizorem i się obżera (i dlatego Amerykanie są najbardziej otyłym narodem
na świecie), nie oznacza, że Polak ma zachowywać sie tak samo. To nie jest
wzór do nasladowania.