Gość: leon
IP: *.wlb.vectranet.pl
11.06.08, 16:15
Mam 192 wzrostu i zamierzam kupić sobie rower MTB. Nie wiem jaką ramę
wybrać.Naczytałem się dużo na ten temat i nie mogę się zdecydować.Czy 21''
będzie za mała?
Zamierzam jeździć rekreacyjnie po lekkich górkach i lesie.
Dziekuję za rady.