Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Dylemat dot. ramy...

    IP: *.wlb.vectranet.pl 11.06.08, 16:15
    Mam 192 wzrostu i zamierzam kupić sobie rower MTB. Nie wiem jaką ramę
    wybrać.Naczytałem się dużo na ten temat i nie mogę się zdecydować.Czy 21''
    będzie za mała?
    Zamierzam jeździć rekreacyjnie po lekkich górkach i lesie.
    Dziekuję za rady.

    Obserwuj wątek
      • Gość: leon Re: Dylemat dot. ramy... IP: *.wlb.vectranet.pl 11.06.08, 16:20
        Dodam ,że jestem zainteresowany tym rowerkiem

        www.allegro.pl/item377601074_kross_level_a2_fuul_alivio_wyprzedaz_warto.html
        • Gość: 123 Re: Dylemat dot. ramy... IP: *.adsl.inetia.pl 12.06.08, 09:40
          no większej standardowo nie ma, rower do wzrostu można dopasować jeszcze
          długością wspornika kierownicy, oraz wspornikiem siodełka, np takim które jest
          wychylone do tyłu.
      • settembrini Re: Dylemat dot. ramy... 12.06.08, 09:45
        nie sugeruj sie do konca wielkoscia ramy w calach. majac 191 cm wzrostu jezdze
        glownie na 19" ramie, ktora jest duzo wygodniejsza i bardziej ergonomiczna niz
        21" rama drugiego roweru.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka