efedra
12.06.10, 21:53
W dzisiejszym artykule GW o śmierci Jerzego Stefana Stawińskiego
przeczytałam coś, co mnie razi, ale nie jestem pewna, jak powinno
być napisane.
"Stawiński nie godził się pisać tekstów, których..."
czy
"...nie godził się pisać teksty, których..."
czy może trzeba tak:
"nie godził się na pisanie tekstów..."
Co o tym myślicie?
e.