19.06.08, 17:26
Tutaj macie dziewczynki opis wszystkich rodzajów herbat.
www.herbata.dso.pl/shop_content.php/coID/2/content/Gatunki-herbat
Obserwuj wątek
    • grenka1 Sposóby parzenia herbaty 19.06.08, 17:27
      www.herbata.dso.pl/shop_content.php/coID/0/content/Sposoby-parzenia-herbaty
      • 52ania Re: Sposóby parzenia herbaty 19.06.08, 17:47
        Wszystko dla smakoszy.Herbatę lubię pić w filiżance.Najbardziej smakuje mi
        zielona z listkiem mięty(mam w ogrodzie).Ciekawy link-dziękuję.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka