Dodaj do ulubionych

Ujawniłam się!

28.02.09, 21:43
Własnie.Wrteszcie umieściłam w swojej wizytówce swoje zdjecie /z
wakacji/Mozecie je obejrzeć.Juz nie jestem anonimowa.
Obserwuj wątek
    • iryska2604 Re: Ujawniłam się! 28.02.09, 21:52
      Witaj w klubie!Lubię usmiechnietych ludzi!
      • anoagata Re: Ujawniłam się! 28.02.09, 23:44
        J a tu uśmiechu nie widzę trochu jestem slepa +5 drio ale okrycie ekstra
        ,zaineresowania mniej wiecej mieszkam na wsi to do kina i teatru nie chodzę i
        tu jestem uboga.
        • dorka556 Re: Ujawniłam się! 01.03.09, 06:59
          Jak powiększysz (kliknij w zdjęcie), to uśmiech zobaczysz. Fajne zdjęcie.
          • jagoda491 Re: Ujawniłam się! 01.03.09, 19:14
            Serdecznie witam kolejną Dolnoślązaczkę.
            • anerim Re: Ujawniłam się! 02.03.09, 13:06
              Fajna kobitka z Ciebie, tak trzymaj smile
              • ditai-lutek Re: Ujawniłam się! 02.03.09, 18:18
                Anerin pokaż się też. Cudze chwalicie a swego nie znacie.
                • anerim Re: Ujawniłam się! 03.03.09, 09:58
                  Edyto, kliknęłam na Ciebie i aż mi się uśmiechnęło na Twój widok. I
                  to co napisałaś o sobie, bardzo po mojej myśli...Sama nie mam odwagi,
                  ale bardzo wierzę, że naprawdę jeszcze trochę i gdzieś kiedyś
                  będziemy się spotykać. Bo przecież poznajemy się coraz bardziej,
                  trochę jeszcze ruszamy się po świecie, cóż trudnego umówić się w
                  kawiarni na godzinkę. Ciekawe, czy u kogoś takie spotkanie już
                  nastąpiło?
                  • wacka1 Re:anerim 03.03.09, 12:25
                    Znam dziś już wiele osób.Najpierw z reguły poznaję glos a potem się
                    spotykamy.Bywa też tak,jak z julinką.Umówiłyśmy się i spotkałyśmy z daleka od
                    naszyuch domów.Powiem,nie czulam się nigdy rozczarowana spotkaniem.Chętnie
                    poznaję nowe osoby.Co to za problem,dla mnie żaden.
                  • ditai-lutek Re: Ujawniłam się! 03.03.09, 16:19
                    Gdzieś kiedyś się będziemy spotykać, bo przecież poznajemy się coraz bardziej.
                    Pięknie to ujęłaś Anerim. O to poznawanie się właśnie chodzi, bo po pewnym
                    czasie następuje taka wirtualna przyjaźń, troska o osobę która się gdzieś na
                    kilka dni zawieruszyła, no i chęć zobaczenia jej wizytówki świadczy o jeszcze
                    bliższym poznaniu. Natomiast ze spotkaniem byłoby różnie. Mieszkamy w dużych
                    odległościach i nie każda z nas jest na tyle sprawną, żeby przebyć taką podróż.
                    Słyszałam, że panie mieszkające w tym samym mieście się spotykają w
                    kawiarence, ale czy FEiR jest dla nich nadal tak sympatyczne, a może nawet
                    tajemnicze jak dla nas? Lubię to nasze forum, jednak otwieram je z lękiem, czy komuś
                    nie odbiło znów i namącił, zakłócił dobry nastrój. Edyta
                    • iryska2604 Re: Ujawniłam się! 03.03.09, 18:56
                      Ja juz sie poznałam i zaprzyjazniłam z jedna z forumowiczek.Przyjeżdza do
                      Polski na urlop,ma w tym rejonie rodzinę.Odwiedziła mnie z męzem-i teraz
                      niedługo znow wpadnie.
                      • ditai-lutek Re: Ujawniłam się! 03.03.09, 20:21
                        I masz babo placek! Dopiero pisałam jak tu fajnie, a już kogoś ugryzło, czy to
                        potrzebne? O Tobie super zaczynałam przyjaźnie myśleć, ale chyba po to sobie
                        taki nick wybrałaś, żeby mieć się czego czepić gdy, ktoś wymieni to słowo w
                        wątku zupełnie w dobrej wierze jak zrobiła to iryska. To samo lakrima, po to tu
                        wpadłaś,żeby zamieszać? Wybaczcie to się nie godzi.
                        • super222 Re: Ujawniłam się! 04.03.09, 07:41
                          ditai-lutek -
                          przecież w tym wątku nie zabierałam
                          tak zwanego głosu. Czyżbyś wczoraj
                          wieczorem *rzuciła mi rękawicę*?
                          Nigdy sobie nie wybaczę, że wyłączyłam
                          się bardzo wcześnie, a ty wówczas pisałaś
                          do mnie tak pryjaźnie.
                          <O Tobie super zaczynałam przyjaźnie
                          myśleć>. Kurde i mało brakowało już byś
                          mnie polubiła. Ale jak zwykle *przyczepiłam
                          się do iryski* i nie chcę zmienić nicka.
                          Pozdrawiam i życzę miłych przemyśleń.
                          • lakrima1 Re: Ujawniłam się! 04.03.09, 08:51
                            Bo ta ditai-lutek ma już zaawansowaną pamięć i nic nowego się nie mieści. Trzeba
                            wymienić twardy dysk.Iryska sobie wymieniła i proszę jakie osiągi. Nawet adminkę
                            poprawia.Czytałam.
                            • ditai-lutek Do lakrima1 04.03.09, 12:38
                              Uprzejmie proszę nie wymawiać mojej "zaawansowanej" pamięci może i mam, ale też
                              mam córkę już na emeryturze od roku. Daj Boże abyś dożyła w zdrowiu do moich lat
                              tego Ci serdecznie życzę. "ta dita-lutek"
    • super222 Re: Ujawniłam się! 04.03.09, 15:11
      drdrrrrrrr
      • dede43 Re: Lakrima 04.03.09, 18:23
        Niekoniecznie musisz ujawniać swoje zdanie o każdej osobie. Nie
        tylko "lukrowanie", ale również sprawianie przykrości nie jest
        obowiązkowe. Jak masz być niesympatyczna, to poprostu sie nie
        odzywaj. I wzorem wielu z nas nie angażuj sie w tematy, które cię
        nie interesują lub denerwują. Odpuszczaj.
        • lakrima1 Re:dede43 04.03.09, 18:31
          Oddychać wolno?Tak ? To dobre i to. Dziękuję.
    • julinka601 Proponuję utworzyc nowy watek... 04.03.09, 19:35
      np."Podokuczajamy sobie troche".Zaczęlam od tego,ze udało misie
      umieścic zdjęcie, a tu poszło w obcym mi kierunku.A sio....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka