anerim
25.06.09, 12:33
Słuchając dzisiaj w radio wywiadu z Anną Dymną pomyślałam... Jaki
piękny człowiek...
Stwórzmy nasz własny ranking pięknych ludzi, co Wy na to?
Niekoniecznie to muszą być ludzie z pierwszych stron gazet. Nawet Ci
nieznani, a piękni w tym co robią i jacy są, niechby znaleźli się w
naszym rankingu. zobaczymy jak długa będzie to lista. Szukam dalej...