gabez1 07.11.11, 14:16 Wlasnie zaczelam prace, szukam informacji o tym, jak przeprowadzic Worker Registration Scheme, a tu okazuje sie ,ze od Maja 2011 juz nie mamy obowiazku rejestracji. Fajna niespodzianka, w kieszeni zostanie 90 funciakow:-( Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
1mzeta ??? 07.11.11, 14:49 "Fajna niespodzianka, w kieszeni zostanie 90 funciakow:-(" Nie kumam tego " :(" Co nie cieszysz się ? Odpowiedz Link