Dodaj do ulubionych

Worker Registration Scheme

07.11.11, 14:16
Wlasnie zaczelam prace, szukam informacji o tym, jak przeprowadzic Worker Registration Scheme, a tu okazuje sie ,ze od Maja 2011 juz nie mamy obowiazku rejestracji.
Fajna niespodzianka, w kieszeni zostanie 90 funciakow:-(
Obserwuj wątek
    • 1mzeta ??? 07.11.11, 14:49
      "Fajna niespodzianka, w kieszeni zostanie 90 funciakow:-("
      Nie kumam tego " :("
      Co nie cieszysz się ?
      • gabez1 Re: ??? 07.11.11, 15:20
        oczywiscie, ze :-))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka