20.01.20, 21:44
Bardzo boje sie latac, do tego stopnia, ze juz pare lat nie bylam w Polsce (a dzieci by bardzo chcialy) i wakacje planuje raczej lokalnie. Bylam u lekarza, powiedzial, ze przed podroza przepisze mi diazepam. Brala ktoras? Przeczytalam jakie sa skutki uboczne i powiem szczerze, ze nie wiem czy bardziej sie boje lotu czy skutkow ubocznych diazepamu;) Czego sie moge spodziewac po wzieciu tego, jakie to uczucie? NIe wiem jak moze na mnie wplynac, zwlaszcza jesli bede leciala z dziecmi, troche sie denerwuje. Brala moze ktoras z Was?
Pozdrawiam:)

--
Eco Forum UK
Obserwuj wątek
    • yuka12 Re: Diazepam 21.01.20, 20:52
      Diazepam dostałam kilka lat temu na okresowe poddenerwowanie, niepokój i związane z tym bóle mięśni. Miał mi pomóc zrelaksować się i pomógł. Poza uczuciem suchości w ustach innych objawów nie miałam. Nie uzależniłam się 😁.

--
      "najlatwiej patrzec przez etykietki, ktore rozdano, swiat jest wtedy taki prosty, a zycie nieskomplikowane" by Undoo
      • wiwi1 Re: Diazepam 21.01.20, 20:58
        W jakiej dawce bralas, pamietasz moze? Gp powiedzial, ze da mi dawke 5 mg i mam wziac jedna tabletke 20 mintut przed lotem i potem to samo na powrot. Jak sie czulas po wzieciu diazepamu? Czy czulas sie otumaniona? Zastanawiam na co sie nastawic, zwlaszcza, ze lecialabym z dziecmi.

--
        Eco Forum UK
        • niyaa Re: Diazepam 21.01.20, 21:51
          A moze najlepiej jak bys wziela tak na probe jak na Ciebie dziala bo takie leki to roznice dzialaja I cos co dziala na jednego dla drugiego moze sie nie nadawac I na odwrot.
          • wiwi1 Re: Diazepam 21.01.20, 22:00
            No wlasnie tak bym chciala, kiedys daaawno temu inna GP przepisala mi cos podobnego (nie diazepam, nie pamietam nazwy, ale o podobnym dzialaniu) i kazala wziac na probe przed lotem, zeby zobaczyc jak na mnie dziala. W sumie nigdy tego nie wzielam, bo te moje leki byly duzo mniejsze wtedy i wystarczyla mi swiadomosc, ze jakis lek mam na w razie czego. Teraz jednak jest gorzej, ale ten GP powiedzial, ze mi tylko 3 tabletki przepisze, nie wiecej. Byc moze taki przykaz maja, bo to ponoc silnie uzalezniajace...

--
            Eco Forum UK
            • niyaa Re: Diazepam 21.01.20, 23:16
              No OK niech przepisze a za dwa miesiac wrocisz jesli beda OK, bo masz "kolejny lot".zreszta wystarczy ze przepisze jednorazowa dawke a pozniej dopiero 3, logiczne ze sie nie uzaleznisz przy takim strzeniu. Uzaleznic sie mozna od wszystkiego teraz, takie czasy. Nie wzielabym takiej tabletki nie wiedza jak zareaguje przed lotem z dziecmi. Czy jednym z efektow ubocznych moga byc wymioty? Rozumiem ze zawsze moga pojawic sie efekty uboczne jednak wydaje mi sie ze jak wystapia odrazu to wystapia po raz kolej y a wiec nie jest to odpowiednie lek.
              • wiwi1 Re: Diazepam 22.01.20, 06:59
                To dobry pomysl. Bede u niego za dwa tygodnie to go poprosze chyba, zeby wlasnie przepisal mi jedna dawke, zebym sprawdzila jak na mnie dziala. Wymioty chyba nie, ale zaburzenia widzenia i halucynajcje sa wypisane na ulotce.

--
                Eco Forum UK
        • yuka12 Re: Diazepam 21.01.20, 23:29
          Niestety dawki nie pamiętam. Ale nie czułam się otumaniona, nic z tych rzeczy. Za to lepiej spałam 😁.

--
          "najlatwiej patrzec przez etykietki, ktore rozdano, swiat jest wtedy taki prosty, a zycie nieskomplikowane" by Undoo

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka