Gość: Pliszka
IP: *.zone12.bethere.co.uk
06.03.11, 00:54
Tak sie chyba je okresla w Wielkopolsce,a w pozostalej czesci kraju-po prostu 'glodne' powiedzonka.Mnie przypomniale sie dwa,jeszcze z czasow dziecinstwa:
-nic nie bolalo,ruskie kakao.
-Co sie tak gapisz?
-Bo mam oczy.
-To niech ci zaba wskoczy.