IP: *.zone12.bethere.co.uk 06.03.11, 00:54
Tak sie chyba je okresla w Wielkopolsce,a w pozostalej czesci kraju-po prostu 'glodne' powiedzonka.Mnie przypomniale sie dwa,jeszcze z czasow dziecinstwa:

-nic nie bolalo,ruskie kakao.

-Co sie tak gapisz?
-Bo mam oczy.
-To niech ci zaba wskoczy.
Obserwuj wątek
    • frred Re: Suchary 09.03.11, 00:02
      "srały muchy, będzie wiosna, będzie dobrze trawa rosła" (jak ktoś jest delikatnie mówiąc, mało wiarygodny)
    • misiania Re: Suchary 09.03.11, 00:08
      c.d. skaczącej żaby
      - a tobie ropucha do samego brzucha
      - a tobie kajtek do samych majtek.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka