Dodaj do ulubionych

Szukam Garfielda

IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 25.07.02, 11:37
Słuchajcie czy ktoś wie gdzie są rysunki z tym grubym rudym kotem?
Ale uwaga chodzi mi tylko o te w których Garfield jest w biurze !
Widziałem takich parę wydrukowanych - do pracy pasjuja jak ulał - ale nie
mogę ich nigdzie znaleźć
Obserwuj wątek
    • Gość: asik Re: Szukam Garfielda IP: a2fw.a* / 62.148.83.* 25.07.02, 11:56
      Gość portalu: kotfan napisał(a):

      > Słuchajcie czy ktoś wie gdzie są rysunki z tym grubym rudym kotem?
      > Ale uwaga chodzi mi tylko o te w których Garfield jest w biurze !
      > Widziałem takich parę wydrukowanych - do pracy pasjuja jak ulał - ale nie
      > mogę ich nigdzie znaleźć

      polecam oficjalna strone Garfielda: www.garfield.com
      cale mnostwo dzialow, etc. na pewno cos sie znajdzie. moze nie tylko biurowe,
      ale i cala reszta jest fantastyczna (oczywiscie dla milosnikow tego kociaka!).
      polecam watek Garfield i pajak :-)))
      • Gość: kotfan Re: Szukam Garfielda IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 25.07.02, 12:06
        Wiem wiem od dwóch godzin przeglądam ale biura ni hu hu.
        Oczywiste jest że reszta też jest extra a te z pająkiem należą do moich
        ulubionych
        Pozdrawiam
    • Gość: Chief Re: Szukam Garfielda IP: *.electrolux-na.com 25.07.02, 21:15
      Moj wspolpracownik nazywa sie Garfield Aucoin. jezeli chcesz jego zdjecie w
      biurze to podaj swoj e-mail.
      • Gość: kotfan Re: Szukam Garfielda IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 26.07.02, 13:04
        a jest gruby, rudy i leniwy?
        • Gość: chief Re: Szukam Garfielda IP: *.electrolux-na.com 26.07.02, 19:59
          Dosc gruby, bardzo leniwy i zdazyl juz wylysiec.
          Ale wasy mo imponujace - chyba ze 20 cm.
    • Gość: Yep Re: Szukam Garfielda IP: *.thestudy.qc.ca 26.07.02, 20:01
      Garfield.com?
      • Gość: chief Re: Szukam Garfielda IP: *.electrolux-na.com 26.07.02, 20:57
        Ja naprawde pracuje z facetem o imieniu Garfield.
        A dokladnie Garfield II . Ma 56 lat, jest Amerykaninem
        i mieszka w South Carolina w USA.
        Podobno Garfield-Kot jest duzo mlodszy
    • Gość: Jerry Re: Szukam Garfielda IP: 195.117.149.* 30.07.02, 11:59
      Polecam węgierski link cyrex.axio.hu/garfield/. Wybrać "Kepsorok". Są
      tam całe roczniki komiksów z Garfieldem, zdecydowana większość po angielsku.
      • Gość: kotfan Re: Szukam Garfielda IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 05.08.02, 15:26
        bardzo dzięki, ale nadal nie znalazłem pojednynczych obraków ddotyczących biura
        Może ktoś się jednak z nimi spotkał?
        Pozdrawiam
    • Gość: agulha Re: Szukam Garfielda IP: *.acn.pl / 10.131.128.* 07.08.02, 20:57
      Chyba nie chodzi Ci o te kartki biurowe
      <http://www.garfield.com/fandg/postcard/officecards.html> ?
      Są takie sobie.
      PS. Czy ja się qrcze nauczę kiedyś robić linki :-((?
    • Gość: renata34 Re: Szukam Garfielda IP: 67.17.243.* 07.08.02, 23:22
      Moze ten?

      www.fun.from.hell.pl/2002-02-20/garfield.gif

      Pozdrowienia
      Renata
      • Gość: kotfan Re: Szukam Garfielda IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 08.08.02, 08:36
        Tyż dobre - szczególnie że ja uwielbiam kreskówki juz sobie to drukuję, ale to
        nadal nie to. Zaraz sprawdzę ten adres podany wyzej.
        • Gość: kotfan Re: Szukam Garfielda IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 08.08.02, 11:27
          Adres sprawdziłem i rzeczywiście jest to o co mi chodziło z tym że będę musiał
          poczekać na aktualizację bo to co tam jest to mizerne choć chasło "I can't
          think now, I'm working" już wisi nad moim biurkiem.
    • Gość: renata34 Re: Szukam Garfielda IP: 67.17.243.* 08.08.02, 21:54
      www.fun.from.hell.pl/2002-08-07/garfpl.jpg
      tez fajne

      Pozdrowienia
      Renata
      • Gość: kotfan Re: Szukam Garfielda IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 09.08.02, 11:35
        Piękne, ten kont jest GENIALNY !!!!
    • Gość: IvyE Re: Szukam Garfielda IP: *.lubin.dialog.net.pl 19.08.02, 12:13
      A ja myślałam, że tylko ja mam takiego świra na punkcie tego kota!! Miło
      wiedzieć, że są jeszcze w tym kraju fani tego rudego złośliwca!!Pozdrawiam!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka