nane1 06.02.06, 19:14 dziwnym nie jest... kto czyta? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
xxx131 Re: wilq superbohater 06.02.06, 19:16 Ja widzialem ten odc. z antybuszowcami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wilq Re: wilq superbohater IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.06, 19:24 Wydupcaj! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ostroszyc Re: wilq superbohater IP: *.futuro.kielce.msk.pl 06.02.06, 21:28 huja tam wydupcaj! Odpowiedz Link Zgłoś
frred Re: wilq superbohater 07.02.06, 15:02 A ja miałem wczoraj twoją matkę. 2 razy od tyłu. Leż tu i czekaj. Powiedz dziwko, chcesz dotację z Unii? Chcesz dotacje z funduszu Sapart? To bierz do dzioba! Przyjedź mamo na przysięgę Będziesz lała na potęgę Syn ci wyrósł na pedała Wali go jednostka cała A tak w ogóle to zaraźmy węża hemoroidem. PZDR dla Braci M. i Wszystkich PT Walniętych, którzy czytają ich Arcydzieła. A kto jeszcze nie czyta, niech zapamięta: www.wilq.pl Wszyscy Potłuczeni Inaczej - wejdźcie. Już nie wyjdziecie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pabloski godzina szósta, panie biorą w usta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.02.06, 16:32 jestem fanem wilqa odkąd przeczytałem w "produkcie" pierwsze przygody i tak mi zostało Odpowiedz Link Zgłoś
dziewczynka_z_zapalnikiem Re: wilq superbohater 07.02.06, 17:04 JA!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciekawa Re: wilq superbohater IP: *.chello.pl 07.02.06, 17:20 co to w ogole jest komiks? film ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia_zet Re: wilq superbohater IP: *.acn.waw.pl 07.02.06, 22:07 Ja czytam, nałogowo :-) pamiętacie penisoręką poduszkę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: H Re: wilq superbohater IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.06, 00:09 W prawy oczodół. Fachowa robota... Odpowiedz Link Zgłoś
frred Re: wilq superbohater 08.02.06, 09:01 W jakiej parafii chrzczą sku..eli zdolnych zrobić coś takiego? Gondor to twardy gość. Mówił mi: "Wilq, nie czytaj "Przekroju". "Przekrój" to gazeta, na którą szkoda się nawet odszczać." Taki jest twardy. Dawno by awansował, gdyby nie ta sprawa z 1997. Gondor rozpracowywał wtedy nielegalne kasyno w Turawie. Pech chciał, że odbywały się tam orgie z udziałem kilku ważniaków. Gondor wyważa drzwi, a tam... Zanussa przebrany za konia i Wajdi przebrany za tornister. Nawet miał po bokach światełka odblaskowe i majtał nimi. No i ukręcili sprawie łeb, a Gondorowi zasrali w papierach. **** Ale i tak moimi kultowymi są opowiadanka "Fi 13" (o tancerzu zabijającym czaczą) i z ostatniego tomu o wężu (tytuł chyba "Pyton potworny"). Na razie. Wsadźcie se ch..a w bazie. Chyba, że chcecie trochę patisonów? Odpowiedz Link Zgłoś
fiefiura Re: wilq superbohater 08.02.06, 11:35 weź ten pająk i go ugryź! ba ba ba Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: H Re: wilq superbohater IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.06, 22:43 A pamiętacie "Pod osłoną AGD"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jurra Re: wilq superbohater IP: *.krakow.pl 13.02.06, 16:24 Gdzie jest impuls z ligą miszczów? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Viciu Re: wilq superbohater IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.06, 16:53 Eps! Będzie epsik, bejbe! Smakówa! Jak powiedział trener Piechniczek: "Nie ma czasu na fair play" Dla kogo kogo, dla tego kogo! Ten cipondel jest nieludzko sprawny. Belial- pies topiciel. Jolu! Pokaż panom cel! Eee! Co? *ujów sto!! A ty jeden- to sto jeden! Hitler malowal bielą parówkową. Nie uznaję zoomu. Zoom to jest Britnej Spears Quaka. i tak dalej, i tak dalej... A wilq X w maju! A do tego czasu się porozkoszuję Władcą Bransoletek :D:D:D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Viciu Re: wilq superbohater IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.06, 16:55 I jeszcze peesik, bom zapomniał o najlepszym: - Łał! Nie wiedziałem, że to jest śmiertelne. Moja babcia miała patisona, ale tylko jej się ręce trzęsły. - Parkinsona miała twoja babcia, bucu. To mój ulubiony cytat, bez dwóch zdań. I uważam, że młodych, ambitnych polityków należy masakrować!! Odpowiedz Link Zgłoś
aimless Re: wilq superbohater 01.03.06, 17:12 kucharz, kucharz, nie oszukasz... trzeba sie uczyc caly rok zeby miec 4-ke z geografii... trojpalczasta dlon lisciasta... przecz z buszem!!! dzisiaj bagdad jutro opole... :D Odpowiedz Link Zgłoś
aimless Re: wilq superbohater 01.03.06, 17:13 ameryka jest potega, niema prawa byc potega, to kpina z panstw ktore niesa potega :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ju Re: wilq superbohater IP: *.autocom.pl 01.03.06, 23:03 trójpalczasta dłoń z ciasta!!!!A i tak najlepszy jest żółwik...No i książka telefoniczna w komórce wilqa. I jak wilq przyjechał do krakowa i użył słowa które nie było w tym mieście daaaawno używane "k.u.r.w.i.sz.cz.e"...I jak nienawidzi studentów...i w ogóle to jest Superbohater! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Viciu Re: wilq superbohater IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.06, 13:01 Taaaa... Kraków... Zajebisty kebab tam beżowi robią. Siwy, kaj mosz szalik? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lol Re: wilq superbohater IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.06, 15:52 a czy komus udalo sie tak odwrocic kalendarz z zeszlego roku, zeby pokazywal aktualny rok? to chyba jakas sciema..! Odpowiedz Link Zgłoś
snowgoose Re: wilq superbohater 04.03.06, 16:41 -Zapomnij o hemoroidzie, man! Jest coś dużo straszniejszego!! Pamiętasz co robiliśmy wczoraj po akcji? -Poszliśmy do sklepu z torbami sprawdzić... -Nie!Później! -Byliśmy w cukierence... -A tam? -No... jedliśmy ciastka... Entombet z galretką a my wzięliśmy po ptysiu. -No własnie!!! Oglądałem przed chwilą TV!!! Dwa słowa: "PTYSIA GRYPA"! Mówi ci to coś? ---------- Jest milusio Smakuwa Dziękuwa Festyn bejbe ----------- A tak w ogóle to ch..a tam dziwnym nie jest -- Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: H Re: wilq superbohater IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 00:55 - Wilq! Ajeśli to pulapka? - Sram na to! - Uff! Od razu poczulem sie bezpieczniej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karoleczek Re: wilq superbohater IP: *.aster.pl / *.aster.pl 05.03.06, 10:47 Jestes mały i rudy !!! U mnie na osiedlu Z.M.W. w Opolu to już by wystarczylo zeby cię zamknąć i skazać, synu. :))) Jeszcze czlowiek zabijajacy cza czą albo Carotino marchewskowy pederasta ;) swietne ;) POZDRAWIAM KAROL Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Benedykt Re: wilq superbohater IP: *.krakow.pl 06.03.06, 23:52 Od papy dla fajtłapy! Odpowiedz Link Zgłoś