Dodaj do ulubionych

wilq superbohater

06.02.06, 19:14
dziwnym nie jest...

kto czyta?
Obserwuj wątek
    • xxx131 Re: wilq superbohater 06.02.06, 19:16

      Ja widzialem ten odc. z antybuszowcami.
    • Gość: Wilq Re: wilq superbohater IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.06, 19:24
      Wydupcaj!
      • Gość: ostroszyc Re: wilq superbohater IP: *.futuro.kielce.msk.pl 06.02.06, 21:28
        huja tam wydupcaj!
        • frred Re: wilq superbohater 07.02.06, 15:02
          A ja miałem wczoraj twoją matkę. 2 razy od tyłu. Leż tu i czekaj.

          Powiedz dziwko, chcesz dotację z Unii? Chcesz dotacje z funduszu Sapart? To
          bierz do dzioba!

          Przyjedź mamo na przysięgę
          Będziesz lała na potęgę
          Syn ci wyrósł na pedała
          Wali go jednostka cała

          A tak w ogóle to zaraźmy węża hemoroidem.

          PZDR dla Braci M. i Wszystkich PT Walniętych, którzy czytają ich Arcydzieła.

          A kto jeszcze nie czyta, niech zapamięta:

          www.wilq.pl

          Wszyscy Potłuczeni Inaczej - wejdźcie. Już nie wyjdziecie.
    • Gość: pabloski godzina szósta, panie biorą w usta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.02.06, 16:32
      jestem fanem wilqa odkąd przeczytałem w "produkcie" pierwsze przygody i tak mi
      zostało
    • dziewczynka_z_zapalnikiem Re: wilq superbohater 07.02.06, 17:04
      JA!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: ciekawa Re: wilq superbohater IP: *.chello.pl 07.02.06, 17:20
        co to w ogole jest komiks? film ??
        • xxx131 Re: wilq superbohater 07.02.06, 20:03

          Komiks.
    • Gość: kasia_zet Re: wilq superbohater IP: *.acn.waw.pl 07.02.06, 22:07
      Ja czytam, nałogowo :-)
      pamiętacie penisoręką poduszkę?

      • Gość: H Re: wilq superbohater IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.06, 00:09
        W prawy oczodół. Fachowa robota...
        • frred Re: wilq superbohater 08.02.06, 09:01
          W jakiej parafii chrzczą sku..eli zdolnych zrobić coś takiego?

          Gondor to twardy gość. Mówił mi: "Wilq, nie czytaj "Przekroju". "Przekrój" to
          gazeta, na którą szkoda się nawet odszczać." Taki jest twardy.

          Dawno by awansował, gdyby nie ta sprawa z 1997. Gondor rozpracowywał wtedy
          nielegalne kasyno w Turawie. Pech chciał, że odbywały się tam orgie z udziałem
          kilku ważniaków. Gondor wyważa drzwi, a tam... Zanussa przebrany za konia i
          Wajdi przebrany za tornister. Nawet miał po bokach światełka odblaskowe i
          majtał nimi. No i ukręcili sprawie łeb, a Gondorowi zasrali w papierach.

          ****
          Ale i tak moimi kultowymi są opowiadanka "Fi 13" (o tancerzu zabijającym
          czaczą) i z ostatniego tomu o wężu (tytuł chyba "Pyton potworny").

          Na razie. Wsadźcie se ch..a w bazie. Chyba, że chcecie trochę patisonów?
    • fiefiura Re: wilq superbohater 08.02.06, 11:35
      weź ten pająk i go ugryź!
      ba ba ba
    • Gość: H Re: wilq superbohater IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.06, 22:43
      A pamiętacie "Pod osłoną AGD"?
      • Gość: jurra Re: wilq superbohater IP: *.krakow.pl 13.02.06, 16:24
        Gdzie jest impuls z ligą miszczów?

        • Gość: Viciu Re: wilq superbohater IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.06, 16:53
          Eps! Będzie epsik, bejbe!
          Smakówa!
          Jak powiedział trener Piechniczek: "Nie ma czasu na fair play"
          Dla kogo kogo, dla tego kogo!
          Ten cipondel jest nieludzko sprawny.
          Belial- pies topiciel.
          Jolu! Pokaż panom cel!
          Eee! Co? *ujów sto!! A ty jeden- to sto jeden!
          Hitler malowal bielą parówkową.
          Nie uznaję zoomu. Zoom to jest Britnej Spears Quaka.
          i tak dalej, i tak dalej... A wilq X w maju!
          A do tego czasu się porozkoszuję Władcą Bransoletek :D:D:D
          • Gość: Viciu Re: wilq superbohater IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.06, 16:55
            I jeszcze peesik, bom zapomniał o najlepszym:
            - Łał! Nie wiedziałem, że to jest śmiertelne. Moja babcia miała patisona, ale tylko jej się ręce trzęsły.
            - Parkinsona miała twoja babcia, bucu.
            To mój ulubiony cytat, bez dwóch zdań. I uważam, że młodych, ambitnych polityków należy masakrować!!
    • aimless Re: wilq superbohater 01.03.06, 17:12
      kucharz, kucharz, nie oszukasz...
      trzeba sie uczyc caly rok zeby miec 4-ke z geografii...
      trojpalczasta dlon lisciasta...
      przecz z buszem!!!
      dzisiaj bagdad jutro opole...

      :D
      • aimless Re: wilq superbohater 01.03.06, 17:13
        ameryka jest potega, niema prawa byc potega, to kpina z panstw ktore niesa potega :D
      • Gość: ju Re: wilq superbohater IP: *.autocom.pl 01.03.06, 23:03
        trójpalczasta dłoń z ciasta!!!!A i tak najlepszy jest żółwik...No i książka telefoniczna w komórce wilqa. I jak wilq przyjechał do krakowa i użył słowa które nie było w tym mieście daaaawno używane "k.u.r.w.i.sz.cz.e"...I jak nienawidzi studentów...i w ogóle to jest Superbohater!
    • aimless Re: wilq superbohater 01.03.06, 17:21
      welcome to the past perfect...:D
      • Gość: Viciu Re: wilq superbohater IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.06, 13:01
        Taaaa... Kraków...
        Zajebisty kebab tam beżowi robią.
        Siwy, kaj mosz szalik?
    • Gość: lol Re: wilq superbohater IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.06, 15:52
      a czy komus udalo sie tak odwrocic kalendarz z zeszlego roku, zeby pokazywal aktualny rok? to chyba
      jakas sciema..!
    • snowgoose Re: wilq superbohater 04.03.06, 16:41
      -Zapomnij o hemoroidzie, man! Jest coś dużo straszniejszego!! Pamiętasz co
      robiliśmy wczoraj po akcji?
      -Poszliśmy do sklepu z torbami sprawdzić...
      -Nie!Później!
      -Byliśmy w cukierence...
      -A tam?
      -No... jedliśmy ciastka... Entombet z galretką a my wzięliśmy po ptysiu.
      -No własnie!!! Oglądałem przed chwilą TV!!! Dwa słowa: "PTYSIA GRYPA"! Mówi ci to
      coś?

      ----------

      Jest milusio
      Smakuwa
      Dziękuwa
      Festyn bejbe

      -----------

      A tak w ogóle to ch..a tam dziwnym nie jest

      --
      • Gość: H Re: wilq superbohater IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 00:55
        - Wilq! Ajeśli to pulapka?
        - Sram na to!
        - Uff! Od razu poczulem sie bezpieczniej.
    • Gość: karoleczek Re: wilq superbohater IP: *.aster.pl / *.aster.pl 05.03.06, 10:47
      Jestes mały i rudy !!! U mnie na osiedlu Z.M.W. w Opolu to już by wystarczylo
      zeby cię zamknąć i skazać, synu. :)))

      Jeszcze czlowiek zabijajacy cza czą albo Carotino marchewskowy pederasta ;)
      swietne ;)

      POZDRAWIAM
      KAROL
      • Gość: Benedykt Re: wilq superbohater IP: *.krakow.pl 06.03.06, 23:52
        Od papy dla fajtłapy!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka