introligator_snu
24.04.06, 12:48
Zastanawia mnie jedna rzecz. O co chodzi z tym calym dziekowaniem w windach??
Stoje sobie w windzie, wchodzi jakas pani, ktora wysiada jeszcze przede mna.
I co slysze? "Dziekuje". Sytuacja powtarza sie niemal codziennie. Zauwazylem,
ze najczesciej dziekuja mi kobiety. Mezczyzni, albo nic nie mowia, albo
rzucaja tylko zdawkowe: "Do widzenia", a dziekuja mi o wiele rzadziej.
Jak myslicie, o co moze chodzic?