Gość: Hrabia
IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl
05.01.03, 16:35
Dwóch pedałów pojechało na wycieczkę. Zatrzymują się na nocleg w schronisku,
proszą o pokój dwuosobowy, ale niestety takich nie ma, są tylko
pięcioosobowe, z bólem zgadzają się na to.
Wieczorem zebrało się im na amory ale troszkę speszeni nie chcieli robić
tego przy wszystkich. No więc jeden radzi drugiemu
- Ty krzyknij czy ktoś ma chipsy
Krzyknął - cisza no więc zabrali się za siebie... Postękali, pojęczeli...
Rano budzą sie i widzą sąsiada na sąsiednim łóżku jak trzyma się za szczęke
i jęczy. Pytają:
-Stary co ci jest?
-Ząb mnie boli jak cholera
-Nie mogłeś w nocy krzyknąć to tabletkę byśmy ci podali
-Jednemu się w nocy chipsów zachciało to tak mu dopier......., że do rana z
bólu jęczał !!!
Więcej: http:/www.hihawa.pl
Hrabia.