Gość: dfdf IP: *.warszawa.adsl.tpnet.pl 11.06.03, 17:46 szukam mp3 zkropki nad i kiedy to oleksy i klopotek nie wytrzymuja ze smiechu po tekscie rokity Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gph Re: szukam mp3 11.06.03, 17:58 Gość portalu: dfdf napisał(a): > szukam mp3 zkropki nad i kiedy to oleksy i klopotek nie wytrzymuja ze smiechu > po tekscie rokity jest chyba w którymś folderze na fun from hell : www.fun.from.hell.pl/ pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ucholek Re: szukam mp3 IP: *.mnc.pl 11.06.03, 18:40 www.mnc.pl/~chrumps/Organ.mp3 Odpowiedz Link Zgłoś
nikka_20 Re: szukam mp3 12.06.03, 08:34 Nie, nie, nie... ten dziki chichiot panów i pań polityków mnie rozboroił na maxa. Normalnie siedziałam, słuchałam i sama kwiczalam ze śmiechu. Podziw dla Rokity który po takim texcie zachowała stoicki spokój. Znowu ogarnia mnie spazm śmiechu więc kończę, zanim do reszty zapluje monitor... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś