Dodaj do ulubionych

szukam mp3

IP: *.warszawa.adsl.tpnet.pl 11.06.03, 17:46
szukam mp3 zkropki nad i kiedy to oleksy i klopotek nie wytrzymuja ze smiechu
po tekscie rokity
Obserwuj wątek
    • gph Re: szukam mp3 11.06.03, 17:58
      Gość portalu: dfdf napisał(a):

      > szukam mp3 zkropki nad i kiedy to oleksy i klopotek nie wytrzymuja ze smiechu
      > po tekscie rokity

      jest chyba w którymś folderze na fun from hell :
      www.fun.from.hell.pl/
      pzdr.
      • Gość: ucholek Re: szukam mp3 IP: *.mnc.pl 11.06.03, 18:40
        www.mnc.pl/~chrumps/Organ.mp3
        • Gość: Skalar Re: szukam mp3 IP: *.acn.pl / 10.64.5.* 11.06.03, 20:53
          mocne!
          • nikka_20 Re: szukam mp3 12.06.03, 08:34
            Nie, nie, nie... ten dziki chichiot panów i pań polityków mnie rozboroił na
            maxa. Normalnie siedziałam, słuchałam i sama kwiczalam ze śmiechu. Podziw dla
            Rokity który po takim texcie zachowała stoicki spokój. Znowu ogarnia mnie spazm
            śmiechu więc kończę, zanim do reszty zapluje monitor... ;-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka