Dodaj do ulubionych

O Brytyjczykach :-)

IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 06.12.01, 12:55
Anglik i Polak chwalą sie jaki ich język jest trudny. Anglik mówi :
- W naszymm języku pisze Sheakspare, a czyta sie Szekspir.
Na to Polak :
- W naszym języku pisze Bolesław Prus, a czyta sie Aleksander Głowacki

-------------------------------------------------------------------------------
W mieszkaniu Szkota co chwilę gasi się i zapala światło. Żona zdenerwowana pyta
męża :
- Dlczego co chwila gasisz i zaświecasz światło??????
- Czytam książkę, a jak przewracam kartki to światło mi nie jest potrzebne.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka