Dodaj do ulubionych

Wchodzisz jedna dziura, wychodzisz dwiema. A jak w

IP: *.netcologne.de 01.12.07, 16:00
Co to jest?
Wchodzisz jedna dziura, wychodzisz dwiema.
A jak juz wyjdziesz, to jestes w srodku!

Znacie podobne intrygujace pytania?
Obserwuj wątek
    • Gość: wowo Re: Wchodzisz jedna dziura, wychodzisz dwiema. A IP: 62.29.136.* 01.12.07, 16:10
      > Co to jest?
      > Wchodzisz jedna dziura, wychodzisz dwiema.
      > A jak juz wyjdziesz, to jestes w srodku!

      Majtki! :)
      • Gość: :-) Czlowiek tego za zwyczaj sam nie kupuje. A jak juz IP: *.netcologne.de 01.12.07, 17:18
        Czlowiek tego zazwyczaj sam nie kupuje. A jak juz kupi, to tego nie
        uzywa. Ale jak uzywa, to juz o tym nie wie :-)
        • bogdanekb Drewniana jesionka ! 01.12.07, 17:22
          Wiem, bo slowa tego niegdys mi w krzyzowce brakowalo.
        • chantal10 Trumna:D 01.12.07, 18:33

          • pod_tapczanem Denat 03.12.07, 18:03

            a gdyby nawet ZA, to co ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka