Gość: pytajec IP: *.netcologne.de 01.12.07, 16:00 Co to jest? Wchodzisz jedna dziura, wychodzisz dwiema. A jak juz wyjdziesz, to jestes w srodku! Znacie podobne intrygujace pytania? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wowo Re: Wchodzisz jedna dziura, wychodzisz dwiema. A IP: 62.29.136.* 01.12.07, 16:10 > Co to jest? > Wchodzisz jedna dziura, wychodzisz dwiema. > A jak juz wyjdziesz, to jestes w srodku! Majtki! :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :-) Czlowiek tego za zwyczaj sam nie kupuje. A jak juz IP: *.netcologne.de 01.12.07, 17:18 Czlowiek tego zazwyczaj sam nie kupuje. A jak juz kupi, to tego nie uzywa. Ale jak uzywa, to juz o tym nie wie :-) Odpowiedz Link Zgłoś
bogdanekb Drewniana jesionka ! 01.12.07, 17:22 Wiem, bo slowa tego niegdys mi w krzyzowce brakowalo. Odpowiedz Link Zgłoś