rita100
18.02.08, 21:57
Cobyśwa nie zaboczyli ze mowam gwołt bajeczek w gwarze to przibacam linki i
eszcze dopsisze kila zapodanych w Literaturze Ludowej.
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=38446&w=38887491&a=38887491
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=38446&w=40083733&a=40083733
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=38446&w=38776679