izabela1976
24.08.06, 14:03
Tak sobie pomyślałam, że może warto by był na baszym forum wątek pochwalny
dzieciom, ich osiągnięciom, małym kroczkom naprzód.
Chwalcie się mamy, kiedy Wasze dzieci zrobią coś nowego. Czy powiedzą nowe
słowo, czy będą czworakować, podnosić rączkę, zaczną się usmiechać, czy
cokolwiek innego.
A więc zaczynam...