23.02.04, 11:54
witam!macie moze jakies namiary na fajna sale (ok 50 osob) na wesele w naszej okolicy? no a przy okazji na zespol i fotografa? dzieki za pomoc!
Obserwuj wątek
    • alex713 Re: wesele 23.02.04, 14:05
      Czesc ja mam w sierpniu slub a dokladnie 7 i wesele mamy na 60 osob w
      Restauracji Marlin w Bazanowicach,sala bardzo ladna,mila obsluga i bardzo dobra
      kuchnia:) A co wazne tanio ,i duzo :) Polecam .Wiem ,bo brat tez tam mial
      wesele.
      Ps.Znasz jakies fajne miejsca na zdjecia w plenerze w cieszynie i okolicach?
      Myslalam o stawie kajakowym ,ale nie wiem jak tam wyglada ,jedena osoba z forum
      pisala,ze jest ladnie odnowiony musze sie tam przejsc i zobaczyc jednak na
      stale mieszkam poza cieszynem i mam malo czasu na to :(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka