vitap 23.02.04, 11:54 witam!macie moze jakies namiary na fajna sale (ok 50 osob) na wesele w naszej okolicy? no a przy okazji na zespol i fotografa? dzieki za pomoc! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alex713 Re: wesele 23.02.04, 14:05 Czesc ja mam w sierpniu slub a dokladnie 7 i wesele mamy na 60 osob w Restauracji Marlin w Bazanowicach,sala bardzo ladna,mila obsluga i bardzo dobra kuchnia:) A co wazne tanio ,i duzo :) Polecam .Wiem ,bo brat tez tam mial wesele. Ps.Znasz jakies fajne miejsca na zdjecia w plenerze w cieszynie i okolicach? Myslalam o stawie kajakowym ,ale nie wiem jak tam wyglada ,jedena osoba z forum pisala,ze jest ladnie odnowiony musze sie tam przejsc i zobaczyc jednak na stale mieszkam poza cieszynem i mam malo czasu na to :( Odpowiedz Link Zgłoś