Dodaj do ulubionych

Domy opieki na Śląsku

08.04.16, 15:00
Ma ktoś wiedzę na ich temat? Który dom opieki nad osobami starszymi jest godny zaufania?
Powoli rozglądamy się za takim miejscem dla naszej Babci.
Obserwuj wątek
   • Gość: Anna Re: Domy opieki na Śląsku IP: *.play-internet.pl 28.02.20, 19:10
    W domu opieki Zapiecek w Rogoźniku pensjonariusze pisze tu o swoim ojcu kąpany był raz w miesiącu-taka informacje przekazała mi opiekunka mająca zapewne jakieś ludzkie uczucia w przeciwieństwie do właścicieli.W wypisie końcowym właścicielka zrobiła z mojego ojca osobę ,która mówi nielogicznie bo odważył się wyrazić swoje niezadowolenie
    • Gość: Zapiecek Re: Domy opieki na Śląsku IP: *.multimo.pl 23.05.20, 21:16
     Dzień dobry rozważamy każdy sygnał dotyczacy złej opieki, która nie może mieć miejsca.
     Akurat jako właściciel znam ta sytuacje osobiście rozmawiałam z pania sugerowała się Pani nie tknięta gąbka i szamponem. tłumaczyłam ze używamy żelu specjalistycznego pozostawiajacego ochronny filtr na skórze, który jest w dozowniku w łazience nie używamy gąbek tylko jednorazowe myjki. . Ponadto nie wpisujemy w wypisie swoich diagnoz choroby może to zrobic tylko lekarz. Pan był bardzo zadowolony z naszej opieki natomiast decyzje o wypisie podjęła Pani. Po dwu tygodniach w innym ośrodku Pan odszedł . Bardzo nam przykro bo robiliśmy dla Pana wszystko włącznie z wożeniem na różne konsultacje lekarskie.
     Elzbieta Wojcicka właściciel
  • x1y Re: Domy opieki na Śląsku 23.10.18, 11:35
   Jeśli opieka domowa jest niewystarczająca a opieka całodobowa jest wymagana, warto wówczas rozważyć pobyt w dobrym domu opieki, gdzie nie brakuje empatii, cierpliwości, wyrozumiałości a panująca atmosfera jest atmosferą domową. Nowoczesne Domy Opieki www.opieka-justynadom.pl Częstochowa i okolice Justyna DOM Okolice Częstochowy, Katowic, Dąbrowy Górniczej i Bielska-Białej.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka