Dodaj do ulubionych

Ślązok=Superman

11.08.03, 08:52
Jestem rodowitym gorolem. Pochodzę z Sosnowca ale teraz mieszkam na
katowickim Tauzenie. Zawsze imponowali mi i do dzisiaj mi imponuja prawdziwi
Ślązacy. Prawdziwy Ślązak posiada nastepujące cechy narodowe: nie pije, nie
pali, jest uczciwy, dba o higienę, jest bardzo pracowity, zaradny, uczynny,
tolerancyjny, życzliwy, ma duże poczucie humoru, jest przystojny, wszystkie
dziewczyny na niego lecą, cały świat go podziwia i szanuje a już najbardziej
bracia Niemcy w końcu prawdziwy Ślązak ma w sobie około 90% krwi niemieckiej
i tylko 10% krwi morawskiej. Zresztą co tu dużo gadać prawdziwy Ślązak to
jest po prostu superman dzięki któremu ten świat jest lepszy.
Obserwuj wątek
    • Gość: Hanysek Re: Ślązok=Superman IP: *.hannover.is 11.08.03, 11:26
      Zapomnial gorol_mietek dodac, ze prawdziwy Slazak jest czlowiekiem o
      niezachwianej moralnosci tudziez imponujacych walorach intelektualnych.
      Prawdziwy Slazak zna historie swej ziemi i swego 'narodu' i rozpatruje ja w
      aspektach swiatowej geopolityki. Prawdziwy Slazak ma dusze poety - wielu
      Josephow E. ukrytych jest w kazdym prawdziwym Slazaku. Prawdziwy Slazak jest
      wzorem tolerancji i agresywny staje sie tylko, gdy zostanie - oczywiscie
      zupelnie bezpodstawnie - przez wstretnych goroli zaatakowany. Prawdziwy Slazak
      brzydzi sie widzac na ulicach calego swiata zlajdaczone, pijane i brudne
      gorolstwo. Prawdziwy Slazak poswieca sie dla swojej rodziny i dba o porzadek w
      domu - calkiem inaczej niz gorol, ktory przyzwyczajony jest do zycia w chlewie
      tudziez oborze. Prawdziwy Slazak sam w sobie nosi (moze jeszcze nie do konca
      odkryte) przeslanie ludzkosci, ktora to dzieki niemu zdolala odkryc, iz ziemia
      nie jest kula, bo przeciez gdyby nia byla, to wszyscy musielibysmy z niej
      spasc. Przecietny gorol jest zbyt prymitywny, aby takiego odkrycia dokonac.
      Prawdziwy Slazak jest do cna uczciwy i ze wstretem patrzy na wysysane z mlekiem
      matki cwaniactwo wstretnego gorolstwa. Kopernik byl pochodzenia slaskiego,
      prawdopodobnie rowniez Johann Gutenberg i Isaac Newton. Gorolstwo jest zbyt
      ograniczone, aby podobnie wielkie nieskalane umysly wyrosly na jego lonie. Etc.
      etc. etc...
      • gorol_mietek Re: Ślązok=Superman 11.08.03, 11:51
        Gość portalu: Hanysek napisał(a):

        > Zapomnial gorol_mietek dodac, ze prawdziwy Slazak jest czlowiekiem o
        > niezachwianej moralnosci tudziez imponujacych walorach intelektualnych.
        > Prawdziwy Slazak zna historie swej ziemi i swego 'narodu' i rozpatruje ja w
        > aspektach swiatowej geopolityki. Prawdziwy Slazak ma dusze poety - wielu
        > Josephow E. ukrytych jest w kazdym prawdziwym Slazaku. Prawdziwy Slazak jest
        > wzorem tolerancji i agresywny staje sie tylko, gdy zostanie - oczywiscie
        > zupelnie bezpodstawnie - przez wstretnych goroli zaatakowany. Prawdziwy
        Slazak
        > brzydzi sie widzac na ulicach calego swiata zlajdaczone, pijane i brudne
        > gorolstwo. Prawdziwy Slazak poswieca sie dla swojej rodziny i dba o porzadek
        w
        > domu - calkiem inaczej niz gorol, ktory przyzwyczajony jest do zycia w
        chlewie
        > tudziez oborze. Prawdziwy Slazak sam w sobie nosi (moze jeszcze nie do konca
        > odkryte) przeslanie ludzkosci, ktora to dzieki niemu zdolala odkryc, iz
        ziemia
        > nie jest kula, bo przeciez gdyby nia byla, to wszyscy musielibysmy z niej
        > spasc. Przecietny gorol jest zbyt prymitywny, aby takiego odkrycia dokonac.
        > Prawdziwy Slazak jest do cna uczciwy i ze wstretem patrzy na wysysane z
        mlekiem
        >
        > matki cwaniactwo wstretnego gorolstwa. Kopernik byl pochodzenia slaskiego,
        > prawdopodobnie rowniez Johann Gutenberg i Isaac Newton. Gorolstwo jest zbyt
        > ograniczone, aby podobnie wielkie nieskalane umysly wyrosly na jego lonie.
        Etc.
        >
        > etc. etc...
        Święte słowa Hanysku. Od siebie chciałem dodać, że te słowa odnoszą się jednak
        wyłącznie do prawdziwych Ślązaków dlatego, że jest wielu goroli podszywających
        sie pod Ślązaków. Ludzie ci świetnie posługuja sie gwarą śląską, mają typowo
        sląskie imoina i nazwiska oczywiście przybrane i wydawałoby się, że niczym się
        nie różnią od prawdziwych Ślązaków. To jednak tylko pozory. Ludzie ci
        rozpuszczają absurdalne pogłoski jakoby Ślazacy byli Polakami, negują istnienie
        starożytnego języka sląskiego mówiąc, że jest to jakaś gwara a poza tym starają
        się deprecjonować wielkie osiągnięcia narodowej kultury śląskiej w dziedzinie
        malarstwa, rzeźby, literatury etc. Prawdziwy charakter tych judaszy wychodzi
        jednak podczas wyborów kiedy prawdziwi Ślązacy gremialnie popierają RAŚ czy
        Mniejszośc Niemiecką to te gorole udające Ślązaków popierają różne gorolskie
        platformy, sojusze czy jakieś pisy. Ci gorole udający Ślązaków wykonują krecią
        robotę za pieniądze polskich kół nacjonalistycznych, które chcą dalej brutalnie
        polonizować Śląsk i dlatego też należy tych typków demaskować żeby nie mogli
        więcej jątrzyć. Pierwszym z tych pseudoślązaków, których chciałem zdemaskować
        jest Adam Małysz, który z całą bezczelnością twierdzi, że jest Polakiem i
        wyobraźcie sobie, co za tupet jeszcze twierdzi, ze jest z tego dumny. Naprawdę
        jak człowiek tego słucha to krew go zalewa. Nie ma sie jednak czemu dziwić tak
        naprawdę Adam Małysz nazywa się Władek Jankowski a jego ojciec pochodzi zza
        Buga. Przykro jednak, że ten Małysz-Zieliński mieszkając na Śląsku nie
        dostrzega dorobku wielkiej tysiącletniej kultury śląskiej i woli być Polakiem.
        Naprawdę wstyd mi za pana panie Małysz-Zieliński. Ja choć jestem gorolem to
        chcę zostać Ślązakiem i jeżeli uda mi sie to choć w 20% to uznam to za
        najwieksze szczęście mojego życia. Pozdrawiam wszystkich prawdziwych Ślązaków,
        fałszywych Ślązaków nie pozdrawiam.

        Gluck Aus!

        Wasch Miecio co chce uostać Schlonsokiem.
      • slezan Re: Ślązok=Superman 11.08.03, 11:52
        Gość portalu: Hanysek napisał(a):

        > Zapomnial gorol_mietek dodac, ze prawdziwy Slazak jest czlowiekiem o
        > niezachwianej moralnosci tudziez imponujacych walorach intelektualnych.
        > Prawdziwy Slazak zna historie swej ziemi i swego 'narodu' i rozpatruje ja w
        > aspektach swiatowej geopolityki. Prawdziwy Slazak ma dusze poety - wielu
        > Josephow E. ukrytych jest w kazdym prawdziwym Slazaku. Prawdziwy Slazak jest
        > wzorem tolerancji i agresywny staje sie tylko, gdy zostanie - oczywiscie
        > zupelnie bezpodstawnie - przez wstretnych goroli zaatakowany. Prawdziwy
        Slazak
        > brzydzi sie widzac na ulicach calego swiata zlajdaczone, pijane i brudne
        > gorolstwo. Prawdziwy Slazak poswieca sie dla swojej rodziny i dba o porzadek
        w
        > domu - calkiem inaczej niz gorol, ktory przyzwyczajony jest do zycia w
        chlewie
        > tudziez oborze. Prawdziwy Slazak sam w sobie nosi (moze jeszcze nie do konca
        > odkryte) przeslanie ludzkosci, ktora to dzieki niemu zdolala odkryc, iz
        ziemia
        > nie jest kula, bo przeciez gdyby nia byla, to wszyscy musielibysmy z niej
        > spasc. Przecietny gorol jest zbyt prymitywny, aby takiego odkrycia dokonac.
        > Prawdziwy Slazak jest do cna uczciwy i ze wstretem patrzy na wysysane z
        mlekiem
        >
        > matki cwaniactwo wstretnego gorolstwa. Kopernik byl pochodzenia slaskiego,
        > prawdopodobnie rowniez Johann Gutenberg i Isaac Newton. Gorolstwo jest zbyt
        > ograniczone, aby podobnie wielkie nieskalane umysly wyrosly na jego lonie.
        Etc.
        >
        > etc. etc...


        Zapomniał Hanysek o niejakim Bergmannie - górniku z Halemby, który odkrył w
        sobie powołanie filmowca i wszedł do panteonu sław dziesiątej muzy.
    • hans111 Re: Ślązok=Superman 11.08.03, 13:04
      Prawdziwy Ślązak jest poza tym wysublimowanym estetą, czułym kochankiem i
      wrażliwym opiekuńczym mężem i ojcem. Jest także znawcą sztuk pięknych,
      koneserem win i muzyki dodekafonicznej.


      Hans

      • gorol_mietek Re: Ślązok=Superman 11.08.03, 13:11
        hans111 napisał:

        > Prawdziwy Ślązak jest poza tym wysublimowanym estetą, czułym kochankiem i
        > wrażliwym opiekuńczym mężem i ojcem. Jest także znawcą sztuk pięknych,
        > koneserem win i muzyki dodekafonicznej.
        >
        >
        > Hans
        > Tak ale jednocześnie jest twardzielem, człowiekiem, który nie wie co to
        strach, nie bojącym sie ryzyka. Kiedy trzeba umie też uderzyć pięścią w stół
        albo skarcić po ojcowsku kochanego syna lub córkę. Jest to człowiek twardy ale
        sprawiedliwy, która przede wszystkim kocha swoją ojczyznę tysiącletni Górny
        Śląsk.
        • castorp Pyrskacze pany!!! 11.08.03, 13:24
          Ślazacy (zwani również Pyrskaczami) znani są w Polsce i w świecie jako najlepsi
          sportowcy, zwłaszcza w takiej dyscyplinie, jak piłka nożna, sa niezrównanymi
          mistrzami swego fachu.
          Takie światowej klasy kluby piłkarskie, jak GKS Dospel Katowice, Górnik Zabrze
          czy Ruch Chorzów, biją o klasę Real Madryt i Manchester Utd. A taka
          Szczakowianka z powodzeniem walczyłaby w Premiera Division lub w Serie A.
          Ślazaki najlepiej grają w świecie w fusbal. Tajemnica poliszynela jest to, że
          David Beckham też jest Ślazakiem i jego najwiekszym marzeniem jest gra w Ruchu
          Chorzów. Również Zinedine Zidane, którego prababka była czystej krwi Ślązaczką,
          chciałby reprezentowac barwy niebieskich.
          • gorol_mietek Re: Pyrskacze pany!!! 11.08.03, 13:36
            castorp napisał:

            > Ślazacy (zwani również Pyrskaczami) znani są w Polsce i w świecie jako
            najlepsi
            >
            > sportowcy, zwłaszcza w takiej dyscyplinie, jak piłka nożna, sa niezrównanymi
            > mistrzami swego fachu.
            > Takie światowej klasy kluby piłkarskie, jak GKS Dospel Katowice, Górnik
            Zabrze
            > czy Ruch Chorzów, biją o klasę Real Madryt i Manchester Utd. A taka
            > Szczakowianka z powodzeniem walczyłaby w Premiera Division lub w Serie A.
            > Ślazaki najlepiej grają w świecie w fusbal. Tajemnica poliszynela jest to, że
            > David Beckham też jest Ślazakiem i jego najwiekszym marzeniem jest gra w
            Ruchu
            > Chorzów. Również Zinedine Zidane, którego prababka była czystej krwi
            Ślązaczką,
            >
            > chciałby reprezentowac barwy niebieskich.
            Facet to jest wszystko małe piwo. Czy ty wiesz, ze Pele jest honorowym
            członkiem RAŚ i podczas uroczystości wręczenia mu honorowej legimatymacji
            członkowskiej powiedział podobno parę słów po ślasku zapamiętanych jeszcze z
            dzieciństwa na Górnym Śląsku. A wracając do Beckhama to facet podobno całkiem
            nieźle mówi po ślasku i też należy do RAŚ. Zresztą z tego co czytałem w prasie
            slaskiej ma on zamiar załozyć w Realu Madryt koło terenowe RAŚ. Podobno Zidane,
            Figo i Roberto Carlos (Karlik?), którzy maja śląskie korzenie są mocno
            zainteresowani.
            • gorol_mietek Re: Pyrskacze pany!!! 11.08.03, 14:23
              Zresztą nie wiem czy wiecie ale prasa śląska pisała kiedyś, że kibice innych
              klubów nazywaja kibiców Realu hanysami. Z kolei fani Realu nie pozostaja dłuzni
              i nazywają sympatyków Barcelony gorolami.
              • gorol_mietek Re: Pyrskacze pany!!! 11.08.03, 14:26
                Wyobrażacie sobie jak 80 tysięcy ludzi na stadionie Santiago Bernabeu skanduje
                po kolejnej skandalicznej decyzji sędziego Gorole! Gorole! Gorole! Gorole!
                Coś pieknego. Chciałbym to kiedys przeżyć.
                • castorp Re: Pyrskacze są kosmiczni!!! 11.08.03, 14:58
                  A wiesz, że pierwszym człowiekiem w kosmosie był też Ślązak, bo tak naprawdę (a
                  mało kto o tym wie) Jurij Gagarin nazywał się Jurek Gogolin i pochodził z
                  Gogolina tak , jak cała jego hanyska rodzina. Jego dziadek Jurgen (imię Gagarin
                  vel Gogolin) ożenił się z babą z Sosnowca (co poszła do Gogolina po naukę, a
                  wróciła z brzuchem) i przeprowadziła się do tego gorolskiego miasta, aby tam
                  nieść oświaty i cywilizacji kaganek i uczyć nieokrzesanych i zacofanych goroli
                  kultury śląskiej i człowieczeństwa ogólnoludzkiego.
                  A potem Jurgen - jako że był jak każdy Slązak niewyparzonym Pyrskaczem -
                  podpadł carskiej ochranie i został przez władze carskie zesłany do Kazachstanu
                  w okolice gdzie dziś znajduje się kosmodrom Bajkonur. Tak już w latach
                  radzieckich mały Jurek (Jurij) ukończył szkoły, na końcu elitarną uczelnię dla
                  radzieckich pilotów wojskowych, gdzie poznawał pierwsze arkana astronautyki. A
                  że był niezwykle uzdolnioną intelektualnie i wybitną jednostką jak przecież
                  każdy Ślązak bez wyjątku, wkrótce został wyznaczony jako pilot do radzieckiego
                  programu lotów kosmicznych. Zresztą w realizacji tego programu uczestniczyło
                  wielu Ślazaków, których NKWD pojmało, gdy Sowieci i gorole zajęli Górny Slonsk.
                  Bo ani ruscy ani gorole, którzy as tak prymitywni jak ich bezpośredni
                  przodkowie – goryle, są tak bardzo prymitywni i nieinteligentni, że nawet nie
                  skonstruowaliby zwykłego latawca (a nawet i bumerangu), a co dopiero pojazd
                  kosmiczny.
    • gorol_mietek Re: Ślązok=Superman 12.08.03, 08:54
      A tak w ogóle to Superman też był Ślązakiem. Ostatnio został nawt honorowym
      członkiem RASiu. Niestety obłudne gorolskie media w ogóle o tym nie wspomniały.
      • gorol_mietek Re: Ślązok=Superman 12.08.03, 10:11
        A najwiekszym supermanem na tym forum jest dla mnie Arnold niezłomny bojownik
        o lepszy Śląsk. Poza tym Arnold w przeciwieństwie do Wilyma, ROWa czy Slezana
        to rodowity Ślązak bez żadnych gorolskich przodków. Jego rodzina mieszkała na
        Śląsku już w czasach rzymskich i należała do germańskiego plemienia Sillingów,
        którzy byli przodkami dzisiejszych Ślązaków. Moim marzeniem jest aby kiedyś
        Arnold opisał na tym forum swoje heroiczne zmagania z brutalną polonizacją w
        latach jego młodości.
    • gorol_mietek Re: Ślązok=Superman 30.11.03, 12:58
    • Gość: builder Re: Ślązok=Superman IP: *.cable.ubr02.hari.blueyonder.co.uk 30.11.03, 18:45
      jak mieszkosz na tauzenie to powiedz no mi co znajduje sie teraz pod Adria?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka