Gość: jorg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.03, 08:55 Czy ziomkowstwo wymyśli niedługo: Ruch Autonomi Kaszub Ruch Autonomi Mazur Ruch Autonomi Wolnego Miasta Gdańska ? Bo przecież można się czuć narodem gdańskim nie będąc ani Polakiem ani Niemcem. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ścibor Ruchy autonomiczne IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.01.04, 18:03 Teroski za rajó sóm Morawjoki. Odpowiedz Link Zgłoś