Dodaj do ulubionych

Ruchy autonomiczne

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.03, 08:55
Czy ziomkowstwo wymyśli niedługo:
Ruch Autonomi Kaszub
Ruch Autonomi Mazur
Ruch Autonomi Wolnego Miasta Gdańska ?

Bo przecież można się czuć narodem gdańskim nie będąc ani Polakiem ani
Niemcem.

Obserwuj wątek
    • Gość: Ścibor Ruchy autonomiczne IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.01.04, 18:03
      Teroski za rajó sóm Morawjoki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka