Dodaj do ulubionych

Zawiercie.info Maskotką Macha!!!!

06.11.10, 10:52
Witam panie Drużbiński i zaś pana serwis Jest politycznym serwisem nie wstyd panu tak okłamywać swoich czytelników ?? proszę powiedzieć co pan Mach obiecał ze stal się pan jego maskotka wyborcza albo raczej pana serwis Zawiercie.info i Glos Zawiercia stal się Głosem NaW gazetą partii „Niezależna Alternatywa Wyborcza „ Powinien pan się wstydzi ze wystarczy panu sypnąć kasa lub obiecać kokosy a pan już liżę podeszwy panu Machu . Niech pan nie zapomina ze politykowi nigdy się nie ufa . Miałem nadzieje ze po ostatnim wątku moi tutaj zmienił cos pan w swojej działalności ale widzę ze Stal się pan tak zachlany na kasę ze za 5 grosze od pana macha stanie się pan jego maskotka nie przypuszczałem ze stanie się pana serwisem Niezależny serwis Niezależnej Alternatywy Wyborczej Zawiercie.Info lub Glos Naw Zawiercia . Mam nadzieje ze czytelnicy pana wyciągną wnioski co czytają i co pan im wciska w swojej gazecie i w Internecie i za kim pan jest i kogo pan jest maskotką .
Pozdrawiam pana
Obserwuj wątek
    • fasolkaa1 Re: Zawiercie.info Maskotką Macha!!!! 28.11.10, 02:45
      Wstyd aby takie miasto jak Zawiercie nie miało niezależnego serwisu.!!!!!!!Redaktor Jarosław Drużbiński stara się jak może od dawna udowodnić,ze już nic go nie łączy z PO wychwalając Macha pod niebiosy,a krytykując w każdym artykule Mazura.Większość komentarzy nieprzychylnych Machowi jest cenzurowana!!!!!!!Nie ukazują się.Efekt tego jest taki,że np. ja z całą rodziną miałem głosować na Macha ale będziemy głosować na Mazura do czego namawiamy wszystkich znajomych pokazując jak to Mach obiecując chyba awans Drużbińskiemu z porządnego Zawiercie.info zrobił niewiarygodny serwis informacyjny.Wszystkie artykuły Jarosława Drużbińskiego wychwalają Macha a suchej nitki nie zostawiają na Mazurze powodując efekt odwrotny od zamierzonego,moze on to celowo robi aby szkodzić Machowi.Głośno o tym wszyscy mowią szkoda,ze zainteresowany kandydat na prezydenta milczy i po cichu to popiera.OBOJĘTNIE KTÓRY WYGRA WYBORY NALEŻY ZWOLNIĆ NATYCHMIAST PANA NIERZETELNEGO I .........;; REDAKTORA;; JarosławA Drużbińskiego
    • jaroslawdruzbinski Re: Zawiercie.info Maskotką Macha!!!! 28.11.10, 16:25
      Informacje sprzeczne same w sobie i nie godne komentarza. Przytaczam dwa zarzuty po adresem mojej osoby od anonimowego użytkownika "twojezawiercie", bo jak widać na przedstawienie się nie ma odwagi. Ale takich "odważnych" już znamy. Dla informacji autora. Przyjmuje obie wypowiedzi do wiadomości i wyciągnę odpowiednie wnioski. Jeszcze brakuje mi zarzutów pod adresem SLD. Czekam z niecierpliwością. :)

Pierwsza wypowiedź
      ------
      I mam pytanie czy człowiek taki jak pan z Platformy Obywatelskiej
      powinien prowadzić „Niezależny „ lub Zależny serwis Informacyjny
      PO i nie wstyd panu być członkiem zawierciańskiego PO i okłamywać
      swoich czytelników ze jesteście nie zależnym serwisie a okazuje
      się ze pan jest z PO a cały ten serwis ma na celu sprzyjanie
      panu prezydentowi lub Klubowi PO w Zawierciu

Druga wypowiedź
      ------
      Witam panie Drużbiński i zaś pana serwis Jest politycznym serwisem nie wstyd panu tak okłamywać swoich czytelników ?? proszę powiedzieć co pan Mach obiecał ze stal się pan jego maskotka wyborcza albo raczej pana serwis Zawiercie.info i Glos Zawiercia stal się Głosem NaW gazetą partii „Niezależna Alternatywa Wyborcza „ Powinien pan się wstydzi ze wystarczy panu sypnąć kasa lub obiecać kokosy a pan już liżę podeszwy panu Machu . Niech pan nie zapomina ze politykowi nigdy się nie ufa . Miałem nadzieje ze po ostatnim wątku moi tutaj zmienił cos pan w swojej działalności ale widzę ze Stal się pan tak zachlany na kasę ze za 5 grosze od pana macha stanie się pan jego maskotka nie przypuszczałem ze stanie się pana serwisem Niezależny serwis Niezależnej Alternatywy Wyborczej Zawiercie.Info lub Glos Naw Zawiercia . Mam nadzieje ze czytelnicy pana wyciągną wnioski co czytają i co pan im wciska w swojej gazecie i w Internecie i za kim pan jest i kogo pan jest maskotką.
      • fasolkaa1 Re: Zawiercie.info Maskotką Macha!!!! 28.11.10, 17:47
        jaroslawdruzbinski napisał:

> Informacje sprzeczne same w sobie i nie godne komentarza. Przytaczam dwa zarzut
        > y po adresem mojej osoby od anonimowego użytkownika "twojezawiercie", bo jak wi
        > dać na przedstawienie się nie ma odwagi. Ale takich "odważnych" już znamy. Dla
        > informacji autora. Przyjmuje obie wypowiedzi do wiadomości i wyciągnę odpowiedn
        > ie wnioski. Jeszcze brakuje mi zarzutów pod adresem SLD. Czekam z niecierpliwoś
        > cią. :)
        >
        Jezeli wyciaga pan wnioski to prosze dodac wszystkie komentarze konczace sie tym linkiem
        forum.gazeta.pl/forum/w,18975,118396806,118396806,Zawiercie_info_Maskotka_Macha_.html
        Czy moze boi sie pan nie kontrolowanej krytyki pana osoby???????

;;PRAWDZIWA CNOTA KRYTYKI SIĘ NIE BOI;;
        • jaroslawdruzbinski Re: Zawiercie.info Maskotką Macha!!!! 28.11.10, 20:42
          fasolkaa1 napisał:

> jaroslawdruzbinski napisał:
          >
          > > Informacje sprzeczne same w sobie i nie godne komentarza. Przytaczam dwa
          > zarzut
          > > y po adresem mojej osoby od anonimowego użytkownika "twojezawiercie", bo
          > jak wi
          > > dać na przedstawienie się nie ma odwagi. Ale takich "odważnych" już znamy
          > . Dla
          > > informacji autora. Przyjmuje obie wypowiedzi do wiadomości i wyciągnę odp
          > owiedn
          > > ie wnioski. Jeszcze brakuje mi zarzutów pod adresem SLD. Czekam z niecier
          > pliwoś
          > > cią. :)
          > >
          > Jezeli wyciaga pan wnioski to prosze dodac wszystkie komentarze konczace sie ty
          > m linkiem
          > forum.gazeta.pl/forum/w,18975,118396806,118396806,Zawiercie_info_Maskotka_Macha_.html
          > Czy moze boi sie pan nie kontrolowanej krytyki pana osoby???????
          >
          > ;;PRAWDZIWA CNOTA KRYTYKI SIĘ NIE BOI;;

1. Komentarze pod artykułami mają dotyczyć tematów zawartych w tekście.
          2. Nie mogą zawierać treści niezgodnych z prawem
          3. Nie mogą odnosić się personalnie do osób, które w tekście nie były wymienione.

To trzy podstawowe zasady publikacji komentarzy. Wszystkie niespełniające naszych wymogów nie będą publikowane.

Co do cytatu. Krytyka owszem. Ale tylko z osobami, które umieją przedstawić krytykę w swoim własnym imieniu, a nie ukrywając się pod przykrywką anonimowości. Proszę o imię i nazwisko i wówczas możemy polemizować.
    • krzy76siek Re: Zawiercie.info Maskotką Macha!!!! 28.11.10, 17:00
      Panie Redaktorze Drużbiński

Ale nie zaprzeczy Pan ,że Pański serwis z "NIEZALEŻNOŚCIĄ " ma niewiele wspólnego.
      Przecież z artykułów zamieszczanych w serwisie , czytelnik jest informowany jasno :
      MAZUR - ideał zła , MACH - ideał dobra. Dziennikarstwo pierwsza klasa !!! A chyba nie oto chodzi Mozna krytykować , wyciagać błędy itd Tylko dlaczego w stylu Kroniki Filmowej z lat Stalinizmu ?
      I jeszcze jedna sprawa dodawania tzn. komentarzy . Jak dodawać to wszystkie , a nie tylko te "potrzebne" dla sprawy i MACHOkracji i pewnie "tworzone" przez jedną osobę pod różnymi nickami . A Wy albo nie zamieszczacie ,albo zamieszczacie taki komentarz po 10 dniach kiedy już mało kto wraca do danego artykułu. A dziwne bo komentarze niejakiego "pluga" zamieszczacie na bieżąco - no ale plug zawsze pisze pochwalne psalmy dla Rysia ...
      • cherry1984 Re: Zawiercie.info Maskotką Macha!!!! 29.11.10, 14:07
        to, że ten serwis jest laurką wystawioną Panu Machowi, to nie ma żadnych wątpliwości. W końcu Pan Mach jest "debeściakiem", jedynym i niepowtarzalnym. Natomiast Pan Mazur to czyste zło i co tylko najgorszego może być.

Natomiast... nie zgadzam się, że komentarze są filtrowane. Gdyż sama nie raz komentowałam artykuły również te kontrowersyjne i moje komentarze (nawet te nieprzychylne Panu M.) zawsze się pojawiały.
    • fasolkaa1 Re: Zawiercie.info Maskotką Macha!!!! 28.11.10, 17:38
      Przecież ;;plug;; to sam pan redaktor naczelny.I dalej nie dodaja komentarzy:haha
      a ja dodaje link z tym watkiem z tego forum,pan redaktor nie chce aby inni sie dowiedzieli,ze jest takie forum
      forum.gazeta.pl/forum/w,18975,118396806,118396806,Zawiercie_info_Maskotka_Macha_.html
      • jaroslawdruzbinski Re: Zawiercie.info Maskotką Macha!!!! 28.11.10, 20:44
        fasolkaa1 napisał:

> Przecież ;;plug;; to sam pan redaktor naczelny.I dalej nie dodaja komentarzy:ha
        > ha
        > a ja dodaje link z tym watkiem z tego forum,pan redaktor nie chce aby inni sie
        > dowiedzieli,ze jest takie forum
        > forum.gazeta.pl/forum/w,18975,118396806,118396806,Zawiercie_info_Maskotka_Macha_.html

Uświadomię. Pan Redaktor nie używa komentarzy. :) A jeżeli już kiedykolwiek użyje to podpisze się dokładnie tak jak tutaj ;)
    • fasolkaa1 Re: Zawiercie.info Maskotką Macha!!!! 28.11.10, 18:03
      jaroslawdruzbinski napisał:

> Informacje sprzeczne same w sobie i nie godne komentarza. Przytaczam dwa zarzut
      > y po adresem mojej osoby od anonimowego użytkownika "twojezawiercie", bo jak wi
      > dać na przedstawienie się nie ma odwagi. Ale takich "odważnych" już znamy. Dla
      > informacji autora. Przyjmuje obie wypowiedzi do wiadomości i wyciągnę odpowiedn
      > ie wnioski. Jeszcze brakuje mi zarzutów pod adresem SLD. Czekam z niecierpliwoś
      > cią. :)
      >
      Jezeli wyciaga pan wnioski to prosze dodac wszystkie komentarze konczace sie tym linkiem
      Czy moze boi sie pan nie kontrolowanej krytyki pana osoby???????

;;PRAWDZIWA CNOTA KRYTYKI SIĘ NIE BOI;;
          • fasolkaa1 Re: Zawiercie.info Maskotką Macha!!!! 29.11.10, 18:11
            Ja i wielu uważa,że jeżeli Zawiercie.info ma w pod tytule napisane
            ;;niezależny serwis informacyjny;; to powinno nie robić sobie kpin z czytelników pokazując styl niezależności komunistyczną/jak to wyżej ktoś napisał/
            Po prostu usunąć podtytuł ;;niezależny serwis informacyjny;; I WTEDY NIEMA SPRAWY.
            Lub zatrudnić naczelnego co to wie co to niezależność.
            • jedzoslaw Re: Zawiercie.info Maskotką Macha!!!! 29.11.10, 18:41
              Serwisy informacyjne mogą się nazwać jak chcą. W przypadku Zawiercie.info niezależność oznacza niezależność od aktualnej władzy, a nie niezależność ogólną. Dziwię się, że zawezwany Jarosław Drużbiński miał w ogóle na tyle cierpliwości, by czytać i odnosić się do tego wątku (swoją drogą niezbyt zgrabnego). Oczywistym jest, że medium opozycyjne będzie sprzyjać opozycji, a tą jest oczywiście NAW. Inną sprawą jest elegancja w tymże sprzyjaniu: jeśli jej brakuje to serwis sam sobie wystawia w ten sposób świadectwo. Rzecz jednak pozostaje faktem, że medium opozycyjne może pisać co chce, o ile jest to zgodne z faktami. Nie wiem, po co w ogóle ta awantura.
              • fasolkaa1 Re: Zawiercie.info Maskotką Macha!!!! 29.11.10, 21:00
                Tak zawiercie.info pisze o sobie

www.zawiercie.info/view.php?mod=onas
                * W maju 2009 roku serwis i gazeta przeszły diametralną zmianę wizualną do której przyczynił się nowy kierownik działu technicznego. W tym samym okresie nastąpiła zmiana Redaktora Naczelnego. Zwiększył się również zespół redakcyjny, który rzetelnie i obiektywnie przygotowuje dla czytelników serwisy informacyjne, sportowe, kulturalne i gospodarcze. Od maja zostają sukcesywnie wprowadzane nowe działy serwisowe takie jak: ocenianie władz, literatura czy też plotki.

Misja

* Podstawowym naszym celem jest dostarczać czytelnikom rzetelnych i obiektywnych informacji w każdym miejscu i formie. Oferować usługi najwyższej jakości dla użytkowników, czytelników a także partnerów biznesowych

cytat 1
                który rzetelnie i obiektywnie przygotowuje dla czytelników serwisy informacyjne, sportowe, kulturalne

cytat 2
                Podstawowym naszym celem jest dostarczać czytelnikom rzetelnych i obiektywnych informacji w każdym miejscu i formie
                ......................................................................................................................................
                Jezeli nie rozumiesz słowa ;;;żetelnie;;;; to daremna z tobą dyskusja;pozdrawiam :)

• jedzoslaw Re: Zawiercie.info Maskotką Macha!!!! 30.11.10, 09:59
                  > Jezeli nie rozumiesz słowa ;;;żetelnie;;;; to daremna z tobą dyskusja;pozdrawia
                  > m :)

Nie rozumiem, co znaczy "żetelnie". Wiem tylko, co oznacza słowo "rzetelnie".
                  Rzecz jednak w tym, że to co dla nas, czytelników jest nierzetelne dla redaktorów portalu rzetelnym jest. Dlatego ta dyskusja z p.Drużbińskim nie znajdzie swojego pozytywnego finału.
        • fasolkaa1 Re: Zawiercie.info Maskotką Macha!!!! 02.12.10, 13:37
          Kompletne załamanie pogody w Polsce kraj zasypany sniegiem ,kleska,a pan redaktor zawiercie.info o nazwisku jaroslawdruzbinski zamieszcza taki oto komentarz jakby ...........
          cytuje
          #
          Kampania do II tury wyborów w pełni,a drogi nie odsnieżone!!!!! Nasze pieniądze które powinny być przeznaczone na odsnieżanie wiszą na słupach , ogrodzeniach /bilbordy/. WSTYD!!!!!!!! Panie prezydencie Mazur czy Pan nie widzi sytuacji na drogach??
          dodał: krzysiek dnia: 2010-12-02 10:16:03
          >>>>>><<<<<<
          ale dwa dni wczesniej nie raczł dodac komentarz;;że za odsnierzanie dk78 nie odpowiada miasto bo to droga wojewódzka;;

JAK DŁUGO JESZCZE jaroslaw druzbinski BĘDZIE ROBIŁ SOBIE KPINY

ps,podejżewam ,ze juz niedługo :)
    • krzy76siek Re: Zawiercie.info Maskotką Macha!!!! 29.11.10, 22:51
      Panie Drużbiński , ja napisałem kilka komentarzy w Pańskim serwisie i gwarantuję ,że były na temat i nie zostały opublikowane - były po prostu nie na rękę Waszej klice. Dwa przykłady :
      a) komentarz dotyczący artykułu w którym napisał Pan że , cyt. ..."obecny na meczu był Ryszard Mach ,któremu los WARTY bardzo leży na sercu... " ;
      jak los WARTY lezy panu Staroście przekonałem się wiele lat temu ,min. z bezpośredniej rozmowy z ów osobnikiem ; dał on mi wówczas do zrozumienia ,że ma to w d...
      b)komentarz dotyczący wypowiedzi pana Stróżeckiego ,który stwierdził że, cyt...." za kadencji poprzedniego Prezydenta (czyli Macha ,przyp. aut.)w kwestii ścieżek rowerowych robiono znacznie wiecej...";
      zapytałem wówczas co zrobiono , bo ja pamiętam tylko przypadek (już o nim wspominałem min. na forum ale jest to klasyka zakłamania i obludy więc chętnie do niego powracam) kiedy wymalowano przez środek chodnika wzdłuż ul. 3Maja i Al.Okulickiego linię i nazwano ów cud budową trasy rowerowej ; ale oczywiście sztuka to sztuka i zawsze okazja do zakrapianej suto imprezy tzn otwarciowej.

Polemizować z Panem redaktorem jednak chyba nie ma sensu bo nawet czytając dzisiejszy artykuł o ataku zimy i przygotowaniu dróg , zapomniał pan w swej "dociekliwości" dziennikarskiej zbadać , czy powiatowe drogi też są zasypane czy nie ( ja wiem że są).
      A poza tym , gdyby cofnął się pan wstecz o kilka lat , do kadencji Macha do przypomniał by sobie pan redaktor ,że w tamtym czasie drogi w mieście nie były zasypane w pierwszych 6 ,8 godzinach czy nawet w pierwszych dniach opadów tylko były nieodśnieżane przez całą zimę , a wiosenne błoto pośniegowe musiało samą znikać gdyż nikt tego nie sprzątał. Klasycznym przykładem może tu być ul. Kościuszki , Sikorskiego itd

I słówko jeszcze do "jedzosława"
      Piszesz o awanturze na forum ... no ja bym to nazwał dyskusją ale wiem że w czasach PRL ludzi , którzy dyskutowali też nazywano awanturnikami.
      A co do serwisu to skoro w swych nagłówkach piszą że są niezależni to znaczy ,że powinni być niezależni od każdej ze stron . Inna sprawa ,że NAW raczej nie był w ostatniej ( przedostatniej też ) opozycją . "Jedzosławie " przecież w końcu to NAW miał najwięcej Radnych ,a dzięki koalicji z SLD większość .
      Napisałeś też że zawiercie.info to nie portal od którego wymaga się niezależności . Ja myślę , że społeczeństwo tak nasze lokalne jak i polskie , a nawet europejskie wymaga niezależności nie tyle od mediów co już od dziennikarzy. Jak to się ma w praktyce ? Mamy przykład na bazie "gadzinówki" zawiercie.info
      • jaroslawdruzbinski Re: Zawiercie.info Maskotką Macha!!!! 30.11.10, 09:08
        krzy76siek napisał:

> Polemizować z Panem redaktorem jednak chyba nie ma sensu bo nawet czytając d
        > zisiejszy artykuł o ataku zimy i przygotowaniu dróg , zapomniał pan w swej "doc
        > iekliwości" dziennikarskiej zbadać , czy powiatowe drogi też są zasypane czy ni
        > e ( ja wiem że są).
        > A poza tym , gdyby cofnął się pan wstecz o kilka lat , do kadencji Macha do prz
        > ypomniał by sobie pan redaktor ,że w tamtym czasie drogi w mieście nie były zas
        > ypane w pierwszych 6 ,8 godzinach czy nawet w pierwszych dniach opadów tylko by
        > ły nieodśnieżane przez całą zimę , a wiosenne błoto pośniegowe musiało samą zni
        > kać gdyż nikt tego nie sprzątał. Klasycznym przykładem może tu być ul. Kościusz
        > ki , Sikorskiego itd

1. Nie interesuje mnie co było za czasów Pana Macha ponieważ żyjemy teraz i tutaj. O powiatowych i krajowych drogach tez pisaliśmy w tym samym materiale. Materiał natomiast odnosił się do komunikatu opublikowanego na stronach UM. Pisali tam że są gotowi na ATAK zimy. Czy to co było przez 2 dni to ATAK? Owszem w jakimś stopniu. I to się nie podoba mieszkańcom miasta. A my rzecz jasna o tym piszemy. Jeżeli tobie nie przeszkadzają zaspy śniegu to nie widzę w tym problemu. Natomiast są tacy którym przeszkadzają. Dla przykładu 80% ludzi to się nie podoba.
        2. Stwierdzenie "gdyby pan się cofnął" jest jak dla mnie zupełnie nic nie znaczące. W jakim celu mamy się cofać w kwestiach odśnieżania? Jeszcze raz powtórzę, że żyjemy tu i teraz a to co było 10 czy więcej lat temu nie ma żadnego znaczenia.
        3. Rozumiem oburzenie zwolenników Pana Mazura. Ale naszą rolą jest wytykać błędy rządzącym. I to czynimy oraz będziemy czynić dalej bez względu na to kto będzie rządził.

Na zakończenie chciałbym podziękować za skrupulatne czytanie naszych materiałów. Wasza dyskusja potwierdza, że mimo wszystko jesteście z nami codziennie. A dla nas to naprawdę wyróżnienie. Jeszcze raz dziękuję.

ps. Na temat komentarzy już pisałem wcześniej. Dodam tylko, że jako zarejestrowane media odpowiadamy za umieszczane treści i jeżeli komentarz nie spełnia wymogów nie będzie publikowany.
        • twojezawiercie Re: Prosimy nie mieszac juz w nasza 02.12.10, 00:53
          Dyskusje Pana Ryszarda macha bo to jest nie potrzebne wytykanie jednemu z kandydatów bledów a czyszczenia drugiego (p.s nie ma Ideałow)
          Po skandalicznym Zachowaniu pana prezydenta wobec nas mieszkancow Zawiercia nie chcemy takiego prezydenta ani jego gruszek obiecanych.

Po dużej ilosci listów do nas z zapytaniem na kogo Nasz serwis zaglosuje , to jest juz oczywiste po naszym komentarzu i prosimy naszych uzytkowników naszego serwisu Postawcie na Doswiatczenie i Kulture .

Zapraszamy Na wybory 5 XII . Głosuje aby Miasto było lepsze
      • jedzoslaw Re: Zawiercie.info Maskotką Macha!!!! 30.11.10, 10:16
        > I słówko jeszcze do "jedzosława"
        > Piszesz o awanturze na forum ... no ja bym to nazwał dyskusją ale wiem że w cza
        > sach PRL ludzi , którzy dyskutowali też nazywano awanturnikami.
        > A co do serwisu to skoro w swych nagłówkach piszą że są niezależni to znaczy ,ż
        > e powinni być niezależni od każdej ze stron . Inna sprawa ,że NAW raczej nie by
        > ł w ostatniej ( przedostatniej też ) opozycją . "Jedzosławie " przecież w końcu
        > to NAW miał najwięcej Radnych ,a dzięki koalicji z SLD większość .
        > Napisałeś też że zawiercie.info to nie portal od którego wymaga się niezależn
        > ości . Ja myślę , że społeczeństwo tak nasze lokalne jak i polskie , a nawet eu
        > ropejskie wymaga niezależności nie tyle od mediów co już od dziennikarzy. Jak t
        > o się ma w praktyce ? Mamy przykład na bazie "gadzinówki" zawiercie.info

Wiem doskonale kto tworzy NAW i z kim byli w koalicji. Moim zdaniem to jeden z dramatów tego miasta. Rozumiem Wasze zburzenie, tylko, że, jak już pisałem , niezależność jest pojęciem względnym. Zawiercie.info uważa, że wystarczy być niezależnym od prezydenta, a nie apolitycznym. Widzę doskonale, kogo się tam promuje i czyj balon pompuje, dorównując niemal Machowemu blogowi, którego lektura nawiasem mówiąc dosłownie rujnuje intelekt i psychikę (dziełko tyleż propagandowe co infantylne). Tylko, że dla tych ludzi nasze wzburzenie będzie to tylko źródłem satysfakcji na zasadzie: lepiej by źle mówili niż by w ogóle nie mówili. Tym bardziej zatem krzykliwe posty, pytające nawet o to, ile Mach zapłacił Drużbińskiemu nie zrobią na nikim szczególnego wrażenia, a już na wstępie jedynie obniżają poziom merytoryczności takich uwag. Absolutnie zgadzam się z Wami co do meritum, ale czy mamy na to wpływ?
    • fasolkaa1 Re: Zawiercie.info Maskotką Macha!!!! 01.12.10, 03:01
      Wczoraj do trzech artykułów zostały dodane trzy komentarze,dwa natychmiast ukazały się pod artykułami bo nie dotyczyły bezpośrednio Macha. Np, ten pierwszy komentarz pod art.o oddawaniu krwi

30 minut wcześniej został dodany komentarz i niestety nie ukazał się a dotyczył on artykułu ;;UWAGA:ŚLISKO I NIEBEZPIECZNIE;;

Treść tego komentarza była taka;;Przecież to droga za którą odpowiada Marian i Starosta;;
      Niech pan nie pisze,ze nie zauważył pan tego komentarza I,ZE NARUSZA ON JAKIEŚ DOBRE OBYCZAJE CZY JEST ON COŚ W NIM NIE TAK

Kilka moich komentarzy w tym stylu nie zostało dodanych bo nie wychwalało Ryśka.

Pan panie redaktorze naczelny nie nadaje się na zajmowane stanowisko,SWOIM SPOSOBEM PISANIA OŚMIESZA PAN MIESZKAŃCÓW MYŚLĄC,ŻE MA PAN DO CZYNIENIA Z GŁUPCAMI

Osoba odpowiedzialna WIADOMOśCI w TVP która działała w pana stylu wyleciała niedawno z pracy a pan tą osobę przewyższa brakiem obiektywizmu kilka razy !!!!!!!!!!!!!

Żal mi tych wspaniałych młodych dziennikarzy zatrudnionych w redakcji,że maja takiego przełożonego który wybrał taki sposób przekazywania wiadomości.

Mam nadzieje,że wśród tych młodych ambitnych dziennikarzy zatrudnionych przez zawiercie.info znajdzie się niebawem ktoś kto potrafi być prawdziwym dziennikarzem a nie kimś kto ma klapki na oczach.

• mieszkaniec_zawiercia Re: Zawiercie.info Maskotką Macha!!!! 01.12.10, 23:12
        bo niezależność takich serwisów polega na (zaslłyszane), że niezależnie od faktów i tak piszą co chcą i wlaśnie z tego powodu, co pewnie zasmuci Pana Redaktora, od przeszło roku tam nie zaglądam a z waszych komentarzy wynika, że wiele nie stracilem i upewniam się w przekoniu, ze szkoda czasu na takę lekturę
    • fasolkaa1 Re: Zawiercie.info Maskotką Macha!!!! 02.12.10, 13:41
      Kompletne załamanie pogody w Polsce kraj zasypany sniegiem ,kleska,a pan redaktor zawiercie.info o nazwisku jaroslawdruzbinski zamieszcza taki oto komentarz jakby ...........
      cytuje
      #
      Kampania do II tury wyborów w pełni,a drogi nie odsnieżone!!!!! Nasze pieniądze które powinny być przeznaczone na odsnieżanie wiszą na słupach , ogrodzeniach /bilbordy/. WSTYD!!!!!!!! Panie prezydencie Mazur czy Pan nie widzi sytuacji na drogach??
      dodał: krzysiek dnia: 2010-12-02 10:16:03
      >>>>>><<<<<<
      ale dwa dni wczesniej nie raczł dodac komentarz;;że za odsnierzanie dk78 nie odpowiada miasto bo to droga wojewódzka;;

JAK DŁUGO JESZCZE jaroslaw druzbinski BĘDZIE ROBIŁ SOBIE KPINY

ps,podejrzewam ,ze juz niedługo :)
    • krzy76siek Re: Zawiercie.info Maskotką Macha!!!! 02.12.10, 20:28
      Panie Redaktorze Drużbiński

Nie mam zamiaru nikogo pouczać ale mnie akurat interesuje to co było "za Macha" gdyż na podstawie tego co ów Mach dokonał będac vice- a następnie Prezydentem mogę przypuszczać czego mozna się spodziewać. I niestety , nie jest to nic dobrego , no chyba że się jest jednym z jego najbliższych kompanów . Ale Prezydent to nie koleś który ma załatwiać posadkę lub mieszkanko komunalne dla znajomego lub kogoś z rodziny tylko osoba bezstronna i uczciwa ( no i przydałoby się jeszcze , trzeźwa w czasie pełnienia obowiązków :) )
      Dziwi mnie zatem , że Pana nie interesuje , jak Pan to ujął "to co było".
      Mnie zawsze uczono , że należy wyciągać wnioski min. z historii . Bo naród , który swej historii nie zna lub ja zapomina to tak jakby już sam się wyeliminował. Musimy więc i my wyciągać wnioski z przeszłości . Bo jak pisał Kochanowski
      ... Polak ( tu Zawiercianin ) mądr po szkodzie
      Lecz jeśli i z tego prawda nas zbodzie
      Nową przypowieść Polak sobie kupi
      Że przed szkodą i po szkodzie ...głupi.

• twojezawiercie Re: Zawiercie.info Maskotką Macha!!!! 02.12.10, 22:59
      dla czego do pewnych firm podleglych panu mazurowi sa przyjmowani czlonkowie PO po czym mozna bylo sie przekonac czytajac listy Kandydatów do rad gmin powiatu zaczynajac od Zawiercia az po same kroczyce.

Jesli chcecie aby zawiercie upadlo jak TP w zawierciu pod rzadami pana prezydenta wasz wybor tylko nie płakac potem ze tak zle jest w zawierciu i bieda i bezrobocie bo sami glosujac zdecydujecie o upadlosci naszego miasta. czytając wasze stare komentarze sami siebie oszukujecie bo pisaliscie nie raz jaki to prezydent zly bo przyjazn upadla to upadlo a teraz robicie z niego Boga , sami nie wiecie co chcecie. Owszem nie przepadam za panem mazurem nie ukrywam za jego traktowanie czlowieka ale wybierajac osobe na ktora zaglosuje sugeruje sie tym co zrobil i jaki jest , niestety pan prezydent obecny i tak nic nie zrobi dla nas czy wygra czy przegra bo Po nie ma wiekszosci w radzie miasta wiec lepiej zaglosowac na pana macha i przynajmiej nie bedzie mial nikt wymowki ze rada mnie blokuje miasta i nic nie potrafie zrobic , a jak pan mazur wygra to bedzie szukal zas kozla ofiarnego ktory niepozwala mu nic robic dla nas. Więc czytajac moja wypowiedz zastanowcie sie czy lepiej wybrac prezydenta ktory ma wiekszosc w radzie miasta czy zrobic na zlosc panu Ryszardowi Mach i przy okazji zrobic nazlosc sobie na 4 lata.

Glosujcie z glową nie msciwoscią
    • fasolkaa1 Re: Zawiercie.info Maskotką Macha!!!! 01.03.11, 00:47
      Dziś zauważyłem zmianę w naszym serwisie informacyjnym zawiercie.info.
      W końcu zmieniono nazwę rezygnując w nazwie;;niezależne żródło informacji;;
      Teraz nazwa nie budzi negatywnych emocji,mamy nazwę ;;twojemiasto.info
      Niestety nie podają składu redakcji.Czyżby redaktor naczelny wstydził się swojego nazwiska.
      Czy może wydawca jeszcze nie podjął decyzji co z panem redaktorem Drużbickim ?????????
      polecam serwis :) mam nadzieje,że będzie NIEZALEŻNY
      www.zawiercie.info/
      • krzy76siek Re: Zawiercie.info Maskotką Macha!!!! 05.03.11, 20:44
        Niezależni jednak dalej nie są . Redakcja ani słowem nie wspomina min. o wybrykach pseudo radnych NAW&SLD . Chodzi min. o odwołanie radnej Nemś i powołaniu radnych w sposób niezgodny z prawem - co zresztą potwierdza oficjalnie Wojewoda i Urząd Marszałkowski.
        Ale "leśne lewicowe dziadki" brną dalej w swej ciemnocie i sa głusi na argumenty , a redakcja ... milczy bo nie wolno nic mówić. Nie wiem jak Wy ale ja zastanawiam się kiedy w tym kraju i naszym mieście wreszcie upadnie ponury i otępiały komunizm.
        • krzy76siek Re: Zawiercie.info Maskotką Macha!!!! 05.03.11, 20:49
          Zapomniałem dodać ,że bardzo ciekawy artykuł na ww temat czyli zamieszania w radzie i postępowania min. pana Kłóska opisuje tygodnik "Kurier Zawierciański" . Warto przeczytać , może później redakcja doda też ten artykuł w wydaniu internetowym.
          • radnyzawiercie Re: Zawiercie.info Maskotką Macha!!!! 11.03.11, 14:00
            Człowieku Ty masz jakąś paranoję, rozumiem że wynika to z niewiedzy, zanim zaczniesz coś pisać zasięgnij dokładnych i sprawdzonych informacji. Odnośnie rozstrzygnięcia Wojewody, proponuje żeby je upublicznić, niech wszyscy zobaczą jaką PO uprawia politykę, komuchy przy nich są jak aniołki !!!
            • fasolkaa1 Re: Zawiercie.info Maskotką Macha!!!! 12.03.11, 23:55
              Szkoda,ze pan/i ;;radnyzawiercie;; nie zabrał głosu na główny temat tego wątku.
              Zwłaszcza w czasie poprzedzającym wybory kiedy to ;;niezależne żródło informacji;;
              pokazywało nam na czym ta niezależność polega.
              Ale teraz po wyborach jest sprawa jasna:) usunięto z nazwy wyraz;niezalezne;; i wiemy na czym stoimy:) Tylko zastanawiam się czy będzie teraz obiektywne żródło informacji.
            • krzy76siek Re: Zawiercie.info Maskotką Macha!!!! 15.03.11, 09:57
              Paranoję ? niewiedzę ? Bardzo ładnie panie radny . A może jakieś konkrety ? Zamiast wypisywania bluzgów na kogoś . Moja wiedza akurat jest na tyle wystarczająca , gdyż opinii na dany temat zasięgam u różnych źródeł , a nie z tekstów sponsorowanych przez NAW&SLD .
              Ciekaw jestem czy faktycznie piszący tu jest radnym , a może jako osoba publiczna się ujawni.
              -
              ...oto rozliczenie komunizmu:
              ofiarom honory ,
              katom honoraria...
              • radnyzawiercie Re: Zawiercie.info Maskotką Macha!!!! 16.03.11, 17:27
                Od jakiegoś czasu czytam z dużym zaciekawieniem co pisze kolega krzy76siek na tym i innych forach, stwierdzam, że masz kolego paranoję, wystarczy przeczytać podpis. Jestem radnym, a ujawnię się jak Ty się ujawnisz. Jak to zawsze bywa punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, oraz od ukierunkowania informatora czy informującego, lub "optyki" jak kto woli. Pozdrowienia.
                • krzy76siek Re: Zawiercie.info Maskotką Macha!!!! 16.03.11, 19:13
                  Skoro jesteś radnym to powinieneś wiedzieć że jesteś osobą publiczną , może to oczywiście do Ciebie nie docierać gdyż Wy traktujecie to miasto i radę jak prywatny folwark.
                  Ale do rzeczy - powiedz więc szanowny radny kiedy masz dyżur w Urzędzie Miasta to Cię odwiedzę.
                  Poza tym informuję Cie że kolegów dobieram sobie sam , a dla Ciebie jestem Mieszkańcem Miasta Zawiercie lub ew. Wyborcą ( bo zawsze uczęszczam na wybory ) czy też Podatnikiem utrzymującym min. administrację tego kraju i miasta. I tak mnie masz traktować.
                  A co do mojej paranoi to nie powtarzaj się tylko rozwiń temat.
                  • radnyzawiercie Re: Zawiercie.info Maskotką Macha!!!! 18.03.11, 12:58
                    Bardzo przepraszam Mieszkańcu Miasta, Wyborco czy też Podatniku "utrzymujący" m.in. mnie, traktuje każdego wg własnego uznania i też płacę podatki, dlatego nie pozwolę żeby ktoś pluł na wszystko i kazał mi jakoś specjalnie się traktować, wiem jakie radny ma obowiązki i czym się ma zajmować bo to nie pierwsza moja kadencja ale szanuj człowieku demokratyczny wybór ludzi, bez względu na to jaki jest i tylko tyle, a jak masz jakieś konstruktywne argumenty odnośnie Twojej paranoi na temat komuchów to się nimi podziel, może ktoś się włączy do dyskusji. Daj sobie spokój z przeszłością, trzeba wziąć się do roboty i myśleć o przyszłości tego miasta i kraju a nie babrać się nie powiem w czym, "Ci" ludzie już zeszli lub powoli schodzą z tego świata, dajmy im odejść, a my bierzmy się wszyscy do roboty !!!
                    • krzy76siek Re: Zawiercie.info Maskotką Macha!!!! 20.03.11, 19:20
                      Oj panie radny . Piszesz żeby zapominać o przeszłości i myśleć o przyszłości . No to jest bardzo praktyczne z perspektywy np. polityka który powie - "nie myśl co robiłem 30 20 lub 5 lat temu , a najlepiej zapomnij o moich obietnicach wyborczych - patrz w przyszłość".
                      No ale mądry człowiek zawsze będzie cenił historię , bo to fundament pod budowę lepszej przyszłości .
                      Ach i panie radny co do "tych" ludzi z epoki PRL to dziwi mnie fakt że taką masz niewiedzę bo nawet we władzach miasta Zawiercie są nadal obecni Ci którzy byli w ówczesnych władzach na stanowiskach dowodzących , a i też mówili że trzeba patrzeć w przyszłość tyle że socjalistyczną.
                      Nazwisk nie muszę chyba podawać bo je doskonale znasz.
                    • krzy76siek Re: Zawiercie.info Maskotką Macha!!!! 20.03.11, 19:36
                      A co do Twojego traktowania wg własnego uznania to oczywiście że mozesz o ile to nie uchybia tej drugiej osobie. Więc jeśli nazywasz mnie raz paranoikiem ,raz kolegą to po pierwsze mówisz nieprawdę bo to kto jest paranoikiem ocenia psycholog lub psychiatra na podstawie badań , a po drugie nie jestem twoim kolegą więc kolejna nieprawda. Jeśli więc wg swojego "uznania" traktujesz tak wiecej ludzi to jest z Tobą chyba nie najlepiej , a poza tym jako wieloletniemu radnemu nie przystoi tak kłamać.
                      • radnyzawiercie Re: Zawiercie.info Maskotką Macha!!!! 24.03.11, 18:52
                        Tak oczywiście wszystko się zgadza jestem kłamcą !!! bardzo Pana również przepraszam bo nie jesteśmy kolegami i możemy tak się przepychać jeszcze do przyszłej wiosny, szkoda Pana i mojego czasu, nie interesuje mnie polemika na temat PRL-u w Zawierciu, ale jedno jest pewne, dzięki takim ludziom jak Pan ten kraj jest w tym miejscu w którym jest, bo tacy ludzie zawsze mają jakieś ale i żale, spalają się na wypisywanie takich bzdur i opluwanie porządnych ludzi bo ktoś tam był kiedyś zapisany do partii, wyłuskiwaniem jakiś pojedynczych wyrazów z wypowiedzi lub zdań żeby człowiekowi dokopać itd. Trzeba się wsiąść do roboty i zrobić coś dla tego miasta !!! Życzę Panu wszystkiego co najlepsze i pozdrawiam serdecznie.
                        • krzy76siek Re: Zawiercie.info Maskotką Macha!!!! 25.03.11, 23:06
                          Panie radny - przecież wcześniej pisał pan że to nie pierwsza pańska kadencja w radzie. I chciałbym widzieć lub przynajmniej usłyszeć jakie to dobre rzeczy zafundował pan miastu. I proszę nie obarczać mojej osoby winą za miejsce w którym stoi nasz kraj . Bo gdyby był faktycznie rządzony przez porządnych ludzi to poszedł by do przodu .
                          Ale skoro duża większość naszych władz to chorągiewki i kameleony zmieniajace barwę w zależności od sytuacji i miejsca to tak jest jak jest. I mnie nie chodzi o to czy ktoś był w partii tylko o to jakiemu panu się wysługiwał i z jaką łatwością przychodziła mu zmiana pana i twierdzenie że to ON i tylko ON wie co jest najlepsze

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka