wislok1 23.12.03, 12:49 Wszystkiego najlepszego, Bożego Błogosławieństwa, zdrowia, szczęścia, spokoju. I róbcie tela larma, nie ciepejcie sie tak o polityke, bo sie wóm w głowach pomiyszo jak tymu chudokowi slezanowi. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wislok1 Re: Życzenia Wesołych Świąt 23.12.03, 12:56 Chciołech napisać : I NIE róbcie tela larma Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Życzenia Wesołych Świąt 24.12.03, 13:38 No a dzisioj po wieczerzy Tam kaj goik kożdy "bieży" Se kolyndy pośpiywomy Radość Dziecionteczku domy Łone tyż nom wdziynczne bydzie Dopomoże w naszy biydzie Łaskom sypnie na rok cały Dyć to gyszynk jest niymały. Odpowiedz Link Zgłoś