Dodaj do ulubionych

Życzenia Wesołych Świąt

23.12.03, 12:49
Wszystkiego najlepszego,
Bożego Błogosławieństwa,
zdrowia, szczęścia, spokoju.

I róbcie tela larma, nie ciepejcie sie tak o polityke,
bo sie wóm w głowach pomiyszo jak tymu chudokowi slezanowi.
Obserwuj wątek
    • wislok1 Re: Życzenia Wesołych Świąt 23.12.03, 12:56
      Chciołech napisać :
      I NIE róbcie tela larma

      • broneknotgeld Re: Życzenia Wesołych Świąt 24.12.03, 13:38
        No a dzisioj po wieczerzy
        Tam kaj goik kożdy "bieży"
        Se kolyndy pośpiywomy
        Radość Dziecionteczku domy

        Łone tyż nom wdziynczne bydzie
        Dopomoże w naszy biydzie
        Łaskom sypnie na rok cały
        Dyć to gyszynk jest niymały.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka