13.06.08, 11:59
Dzıen dobry



Mam duzy problem z zaproszeniem meza do polski.poniewaz jestesmy rok
po slubie i maz stara sıe po raz drugı o wıze do polskı ı nıe moze
dostac,ponownie dostal odmownie na rok,czyli 2 lata nie moze dostac
tej wizy, ponıewaz ja jestem osoba nıepelnosprawna ı zyje tylko z
renty socjalnej,i rozni nas roznica wieku.Maz jest duzo lat mlodszy
od demnie i Konsulat Polskı w Istanbule powiedzial ze my sie pobrali
tylko fikcyjnie ,ale to nie prawda .Konsulat nie siedzi w moim i
meza sercu i nie wie co czujemy do siebie . Dlaczego moze nas tak
posadzac?.moj maz jest turkıem .Zaproszenıe nıe moge mıec bo nıe
spelnıam wszystkıch warıantow ,aby takıe zaproszenıe dostac od
Wojewody. Chce sıe spytac co mam robıc aby moj maz dostal wıze
poprostu chcemy zyc w polsce, a nıe w turcjı .Czy dla bıednych ludzı
ktorzy nıe maja pıenıedzy nıe ma szansy wspolnego zycıa razem?Od 3
lat do pelnoletnoscı bylam wychowanka domu dziecka ,poniewaz moi
rodzice byli niewidomi, gdy mialam 7 lat zmarla mi mama,wyszlam za
maz ,ale moje malzenstwo bylo nieudane.Wychowalam dzieci i sie
rozwiodlam.Wszedzie juz pisalam o pomoc nawet do prezydenta polski i
czekam na jakas pomoc.ale jej nie ma.Tak polska pomaga duzo
uchodzcom , ale jesli rodowity Polak ma problem i chce zyc normalnie
z osoba ktora sobie wybrala to nie moze ,bo jest biedny.gdzie szukac
tej pomocy?chyba u samego pana boga jestem zalamana ı nıe wıem co
mam robıc bardzo prosze o wskazowkı ı pomoc. ,z gory dzıekuje

Obserwuj wątek
    • dusia-007 Re: pomocy 13.06.08, 12:28
      moj mail.dusia-007@hotmail.com
      • amw77 Re: pomocy 13.06.08, 13:38
        dusiu a nie myslalas, zeby zamieszkac w Turcji, chocby tymczasowo
        zanim sie rozwiaza Wasze sprawy, przeciez chodzi Ci o to, zeby byc
        przy mezu, jemu chyba tez...
    • steffie Re: pomocy 13.06.08, 13:44
      Dusiu, z jakiego rejonu Polski jestes?
      Czy procz renty socjalnej posiadasz inne dochody? Pracujesz? Czy
      Twoj maz pracuje?
      • wanienka Re: pomocy 13.06.08, 23:12
        dusia!

        po pierwsze polecam forum polonia w turcji, kilka dziewczat stamtad miao tez
        niezle przejscia z konsulem ze stambulu.
        po drugie z tamtego forum tez wiem, ze lepiej zalatwiac zaproszenie z konsulem z
        ankary.

        powodzenia!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka