dusia-007
13.06.08, 11:59
Dzıen dobry
Mam duzy problem z zaproszeniem meza do polski.poniewaz jestesmy rok
po slubie i maz stara sıe po raz drugı o wıze do polskı ı nıe moze
dostac,ponownie dostal odmownie na rok,czyli 2 lata nie moze dostac
tej wizy, ponıewaz ja jestem osoba nıepelnosprawna ı zyje tylko z
renty socjalnej,i rozni nas roznica wieku.Maz jest duzo lat mlodszy
od demnie i Konsulat Polskı w Istanbule powiedzial ze my sie pobrali
tylko fikcyjnie ,ale to nie prawda .Konsulat nie siedzi w moim i
meza sercu i nie wie co czujemy do siebie . Dlaczego moze nas tak
posadzac?.moj maz jest turkıem .Zaproszenıe nıe moge mıec bo nıe
spelnıam wszystkıch warıantow ,aby takıe zaproszenıe dostac od
Wojewody. Chce sıe spytac co mam robıc aby moj maz dostal wıze
poprostu chcemy zyc w polsce, a nıe w turcjı .Czy dla bıednych ludzı
ktorzy nıe maja pıenıedzy nıe ma szansy wspolnego zycıa razem?Od 3
lat do pelnoletnoscı bylam wychowanka domu dziecka ,poniewaz moi
rodzice byli niewidomi, gdy mialam 7 lat zmarla mi mama,wyszlam za
maz ,ale moje malzenstwo bylo nieudane.Wychowalam dzieci i sie
rozwiodlam.Wszedzie juz pisalam o pomoc nawet do prezydenta polski i
czekam na jakas pomoc.ale jej nie ma.Tak polska pomaga duzo
uchodzcom , ale jesli rodowity Polak ma problem i chce zyc normalnie
z osoba ktora sobie wybrala to nie moze ,bo jest biedny.gdzie szukac
tej pomocy?chyba u samego pana boga jestem zalamana ı nıe wıem co
mam robıc bardzo prosze o wskazowkı ı pomoc. ,z gory dzıekuje