adam.sky
29.05.05, 23:30
Witam,
mam takie oto pytanie - skanując od czasu do czasu różnymi programami
(AdAware, Spyware Doctor, SpybotS&D) kompa, za każdym razem pokazuje mi taki
komunikat jako "infection":
"IEPlugin; IEPlugin is an IE Browser Helper Object. It monitors site
addresses, content entered into forms, and even local filenames browsed and
pops up advert....
Registry - HKLM Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchURL"
Deletuję za każdym razem, ale widać nieskutecznie, bo za każdym skanowaniem
znów się pojawia... jak się tego pozbyć?? Dzięki