Dodaj do ulubionych

Czy to możliwe..?

15.09.05, 10:24
Czy jest możliwe, że przez sam fakt, że wysłałam do kogoś maila ze skrzynki
na wp. odbiorca włamał się do mojego komputera? Czy wykasowanie konta coś
pomoże?
Obserwuj wątek
    • Gość: Kolobos Re: Czy to możliwe..? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 15.09.05, 11:12
      W jaki sposob Ci sie wlamal do komputera?
      Po co chcesz kasowac konto?
      eh...
      • hanka_t Re: Czy to możliwe..? 16.09.05, 21:32
        Napisałam 2 maile do faceta a ten gdy mi odpisał na drugi po kilku dniach
        wiedział dużo o mojej korespondencji z innymi osobami, tak jakby znał zawartość
        mojej skrzynki. Nie znam go w realu więc nie wiem o co chodzi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka