hanka_t 15.09.05, 10:24 Czy jest możliwe, że przez sam fakt, że wysłałam do kogoś maila ze skrzynki na wp. odbiorca włamał się do mojego komputera? Czy wykasowanie konta coś pomoże? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kolobos Re: Czy to możliwe..? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 15.09.05, 11:12 W jaki sposob Ci sie wlamal do komputera? Po co chcesz kasowac konto? eh... Odpowiedz Link Zgłoś
hanka_t Re: Czy to możliwe..? 16.09.05, 21:32 Napisałam 2 maile do faceta a ten gdy mi odpisał na drugi po kilku dniach wiedział dużo o mojej korespondencji z innymi osobami, tak jakby znał zawartość mojej skrzynki. Nie znam go w realu więc nie wiem o co chodzi. Odpowiedz Link Zgłoś