Gość: Ola
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
31.10.05, 09:21
Mam problem jak włączam IE to wyświetla mi się ,żeby sprawdzić
ścieżkę "C:/windows/secure32.html",a jakoś str. główną mam interię.
Wczoraj mi się wyświetlało ,że znaleziono wirusa o nazwie secure32.html. A
nie dało się tego skasować! Proszę o pomoc!