Dodaj do ulubionych

Internet Explorer

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.05, 09:21
Mam problem jak włączam IE to wyświetla mi się ,żeby sprawdzić
ścieżkę "C:/windows/secure32.html",a jakoś str. główną mam interię.
Wczoraj mi się wyświetlało ,że znaleziono wirusa o nazwie secure32.html. A
nie dało się tego skasować! Proszę o pomoc!
Obserwuj wątek
    • neder Re: Internet Explorer 31.10.05, 09:43
      www.mgregor.republika.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka