ruski99 21.03.13, 19:47 Skąd ją oni wyrwali? Niesamowite. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ksionzka Re: Jolancia 25.03.13, 16:32 Ciągnie tych Kiepskich. Właściwie sama mogłaby grać w tym serialu. "Błagam" przy okazji: Dość Ibisza. Odpowiedz Link Zgłoś
tunczyk7 Re: Jolancia 25.03.13, 16:56 Byłoby w miarę ok, gdyby nie pisali jej tych rymowanych dialogów Odpowiedz Link Zgłoś
mm969696 Re: Jolancia 10.04.13, 23:19 jolasia jest najlepsze. I ten jej śmiech:) Gdy tylko pojawia sie na ekranie od razu morda misie cieszy:) Odpowiedz Link Zgłoś
dami251 Re: Jolancia 18.05.13, 10:08 Jolancia jest ok, natomiast nie wiem po co trzymają w serialu Mariolkę, od dawna nie jest śmieszna, nie ma na nią pomysłu. Odpowiedz Link Zgłoś
dona.a Re: Jolancia 18.05.13, 11:51 dami251 napisała: > Jolancia jest ok, natomiast nie wiem po co trzymają w serialu Mariolkę, od dawn > a nie jest śmieszna, nie ma na nią pomysłu. Niestety Mariolka przy Jolanci jesat przezroczysta. Z aktorką od Jolanci to był strzał w 10:) Odpowiedz Link Zgłoś