21.03.13, 19:47
Skąd ją oni wyrwali? Niesamowite.
Obserwuj wątek
    • alex74 Re: Jolancia 22.03.13, 21:09
      z pierwszej miłosci hehe zajebista jest:)
    • ksionzka Re: Jolancia 25.03.13, 16:32
      Ciągnie tych Kiepskich. Właściwie sama mogłaby grać w tym serialu.
      "Błagam" przy okazji: Dość Ibisza.
      • tunczyk7 Re: Jolancia 25.03.13, 16:56
        Byłoby w miarę ok, gdyby nie pisali jej tych rymowanych dialogów
    • 1deodyma Re: Jolancia 26.03.13, 11:51
      cala obsada w Kiepskich jest ZAJEBISTA!
    • vasilip Re: Jolancia 01.04.13, 09:35
      dno!
      • mm969696 Re: Jolancia 10.04.13, 23:19
        jolasia jest najlepsze. I ten jej śmiech:) Gdy tylko pojawia sie na ekranie od razu morda misie cieszy:)
        • dami251 Re: Jolancia 18.05.13, 10:08
          Jolancia jest ok, natomiast nie wiem po co trzymają w serialu Mariolkę, od dawna nie jest śmieszna, nie ma na nią pomysłu.
          • dona.a Re: Jolancia 18.05.13, 11:51
            dami251 napisała:

            > Jolancia jest ok, natomiast nie wiem po co trzymają w serialu Mariolkę, od dawn
            > a nie jest śmieszna, nie ma na nią pomysłu.

            Niestety Mariolka przy Jolanci jesat przezroczysta. Z aktorką od Jolanci to był strzał w 10:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka