Dodaj do ulubionych

Rodzinka - reklama zamiast serialu

03.05.13, 19:37
Zawsze z wielką przyjemnością oglądałam serial Rodzinka.pl. Ale teraz nie moge już na niego patrzeć. Niemalże każda scena, to reklama jakiegoś produktu.
Ja rozumiem, że w serialach są lokowania produktów, ale bez przesady. Prawie w każdej scenie coś reklamują i to tak nachalnie, że odechciewa się dalszego oglądania.
Obserwuj wątek
  • harry_callahan Re: Rodzinka - reklama zamiast serialu 04.05.13, 11:26
   Mam taką rodzinkę w sąsiedztwie. Dokładnie takich samych dwóch kudłaczy i wrzeszczącą mamuśkę. Cała trójka nie potrafi normalnie rozmawiać. Nawet będąc w odległości metra od siebie wrzeszczą jakby nawoływali się w lesie. Masakra. Nie, przepraszam, to przecież nowoczesna, tolerancyjna rodzina.
  • ksionzka Re: Rodzinka - reklama zamiast serialu 04.05.13, 14:59
   W sumie denerwuje mnie to strasznie. Inna inszość, że od dawna nie widziałam już tego serialu. Tak czy inaczej uważam, że ktoś zapoczątkował taką modę i już niedługo wszystkie seriale będą nam serwować takie cuda w co drugiej scenie. a żeby było śmieszniej z każdym odcinku będą zwiększać ilość reklamowanych produktów czy rzeczy. Serial Przyjaciółki chyba będzie rozwijał trend. Nawet dialog na podstawie reklamowanego w danej scenie produktu nam serwuje.

   Co do patologicznej Rodzinki.pl. Ludzie to serial. Czyli ponieważ jesteśmy tylko słabymi, grzesznymi ludźmi denerwujemy się, okazujemy emocje itp. Nie czarujmy się rodzina to nie tylko bajki na dobranoc i wyznania miłosne. Dzieci to nie tylko słodycz a każde ich zachowanie nie wzbudza płaczu czy radości a także nerwy, nerwy, nerwy. Nie ma rodzin idealnych. To znowu jakaś bzdura, którą próbują nam wmawiać media. ( jak krzykniesz, jesteś złą mamą, jak nie wypierzesz pieluch z uśmiechem na ustach po 100 innych obowiązkach to jesteś złą leniwą mamą) Gdyż ponieważ tak jest. Gdyż ponieważ RODZINKA PL to tylko serial i to KOMEDIOWY to wszystko jest PRZERYSOWANE. UBARWIONE, karykaturalne. Do tego doszło specyficzne poczucie humoru. Nie wszyscy mają takie samo. Nie wszystkim wiec dogodzisz. Tyle.

   Ja wiem, ze super niania byłaby zadowolona gdyby ten serial był na poziomie:
   K: Dzień dobry matko. Mam dla ciebie przykrą wiadomość, ale nim ci ją przekaże, pozwól że zrobię ci herbaty.
   M: Dzień dobry synu. :(. Dziękuje, że się o mnie troszczysz. Ten rycerski czyn pewno umniejszy twe winy i nie pozwoli mi podnieść głosu.
   K: Tak, matko. Lata tych nauk na coś się przydały. Wiem jak przekazywać złe nowiny.
   M: Dosyć już mitrężenia czasu. Mów synu.
   K: Matko, dostałem 3 - z umiejętności matematycznych, co w efekcie końcowym daje mi ocenę dopuszczającą na semestr i czyni mnie jednym z uczniów czarnej strefy.
   M: Synu, tyle czasu i pieniędzy z ojcem wydaliśmy na twe kształcenie. To jest bardzo przykre bo gdybyś więcej czasu spędzał przed księgami..ale synu, obiecaj że tak się stanie, a ja ci wybaczę. Odstąpię od zakazu. Poza tym nie każdy ma zdolności do liczenia, masz inne talenty. Na pewno. A od liczenia są kalkulatory.
   K: Ziew - przepraszam, ale czy już skończyłaś matko?
   M: Tak, synu. Oddal się bo muszę zmyć podłogę.
   • ruski99 Re: Rodzinka - reklama zamiast serialu 04.05.13, 19:15
    Ja jakbym mial takie debilne bachory, dla których kasa jest najważniejsza, obrażających ojca i robienie ogólnie sobie jaja z rodziców to w minut 5 bym zrobił porządek, czyli wpie...kolejkowy. Jeżeli się Wam podoba to chamskie gó...arstwo w wykonaniu dzieciaków to gratuluję. Wiem, że serial jest robiony na licencji chyba francuskiej, ale nie uważam, aby francuscy normalni rodzice tolerowali takie zachowania gó...arstwa. Kożuchowska? morde to drzeć potrafi, niech sobie jeszcze głowką pokiwa to wyjdzie na Jandę. Karolak? Akurat Karolak daje radę w tym gó...e. Pomijam Braciaka i Kuleszę bo to akurat dobrzy aktorzy są. tylko sobie dorabiają drobniaki. Ogólnie może i zabawnie, ale i żenująco.
   • ten-tele-program Re: Rodzinka - reklama zamiast serialu 27.10.13, 02:24
    "Rodzinka" ma rozśmieszać. Możliwe, że zamierzeniem autora był głównie aspekt komediowy i panflet na "układy rodzinne- fokus: konstelacja rodzice-dzieci.
    Nie udało się, "Rodzinka" to gniot, można by rzec-zakalec, po którym się odbija.
    Musiał i jego średni brat oszukują permanentnie Karolaka, żeby wyłudzić od niego kasę.
    Oczywiście Karolak jest też winny, wychodząc z załoeżenia, że dzieci można "kupić".
    To taka gra w ping-pong; Musiał i jego brat hołdują zasadzie: Pecunia non olet a tata nieświadomie utwierdza ich w tym przekonaniu, wskazując jako credo życiowe, że za pieniądze wszystko można kupić.
    Nie zasady i fairness są najważniejsze tylko kasa- to przekaz wychowania Karolaka dla synów:)).
    Serial nie śmieszy, tylko bardziej nasuwa refleksje.
    Może to dobrze? Może autorzy osiągnęli zamierzony cel: "Jak nie należy wychowywać dzieci i aby czasem po długoletnim związku małżeństwo nie stało się tylko rutyną, a życie rodzinne przedmiotowym bilansem quasi, tylko właśnie podmiotem"Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka