Gość: Gocha IP: *.waw.pl / *.merinet.pl 24.05.06, 20:08 Czy Piotr Adamczyk wróci do serialu ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
remik37 Re: Pensjonat pod różą 24.05.06, 22:12 szkoda by go było dla takiego gniota jak ten serial Odpowiedz Link Zgłoś
malgorzata.basinska Re: Pensjonat pod różą 24.05.06, 23:22 Jest tak bardzo dobrym aktorem , a teraz szczególnie po tak wielkich rolach szkoda by było aby swój talent marnował w serialach. MB Odpowiedz Link Zgłoś
baaasiiia Re: Pensjonat pod różą 25.05.06, 18:16 Ponoć aktor zapowiedział, że po roli Jana Pawła II nie będzie się szwendał po serialach - gdzieś czytałam wywiad Odpowiedz Link Zgłoś
onika27 Re: Pensjonat pod różą 25.05.06, 21:16 lepiej niech nie wraca nie cierpie go Odpowiedz Link Zgłoś