Dodaj do ulubionych

Pensjonat pod różą

IP: *.waw.pl / *.merinet.pl 24.05.06, 20:08
Czy Piotr Adamczyk wróci do serialu ?
Obserwuj wątek
    • remik37 Re: Pensjonat pod różą 24.05.06, 22:12
      szkoda by go było dla takiego gniota jak ten serial
      • malgorzata.basinska Re: Pensjonat pod różą 24.05.06, 23:22
        Jest tak bardzo dobrym aktorem , a teraz szczególnie po tak wielkich rolach
        szkoda by było aby swój talent marnował w serialach.
        MB
        • baaasiiia Re: Pensjonat pod różą 25.05.06, 18:16
          Ponoć aktor zapowiedział, że po roli Jana Pawła II nie będzie się szwendał po
          serialach - gdzieś czytałam wywiad
    • onika27 Re: Pensjonat pod różą 25.05.06, 21:16
      lepiej niech nie wraca nie cierpie go

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka