17.06.06, 18:03
a mnie nurtuje taka kwestia : dlaczego rydż zawsze mowi do niej po nazwisku??
zwrociliscie na to uwage? prosze o wyjasnienie
Obserwuj wątek
    • ala-81 Re: logan 17.06.06, 18:06
      he he
      też zwróciłam na to uwagę. JAk pisałam wczesniej nie mam pojęcia, ale ja też
      tak robię, więc specjalnie się nie dziwię
    • ariwederczi Re: logan 18.06.06, 19:57
      On tak robi od początku. Myślę, że działa to na tej samej zasadzie, na której
      Mulder mówił do Scully "Scully", a Scully do Muldera "Mulder". ;)
    • raszefka Re: logan 17.07.06, 15:03
      On się w ogóle szczególnie zwraca do swoich kobiet - do Taylor mówi Doc

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka