dice6 17.06.06, 18:03 a mnie nurtuje taka kwestia : dlaczego rydż zawsze mowi do niej po nazwisku?? zwrociliscie na to uwage? prosze o wyjasnienie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ala-81 Re: logan 17.06.06, 18:06 he he też zwróciłam na to uwagę. JAk pisałam wczesniej nie mam pojęcia, ale ja też tak robię, więc specjalnie się nie dziwię Odpowiedz Link Zgłoś
ariwederczi Re: logan 18.06.06, 19:57 On tak robi od początku. Myślę, że działa to na tej samej zasadzie, na której Mulder mówił do Scully "Scully", a Scully do Muldera "Mulder". ;) Odpowiedz Link Zgłoś
raszefka Re: logan 17.07.06, 15:03 On się w ogóle szczególnie zwraca do swoich kobiet - do Taylor mówi Doc Odpowiedz Link Zgłoś