Dodaj do ulubionych

Pogoda na miłość

IP: 88.156.70.* 05.05.07, 11:23
Czy mogę znaleźć tu fanów serialu emitowanego przez telewizję TVN7 "Pogoda na
miłość", w oryginale "One tree hill". Jakie są Wasze opinie na temat serialu?
Jak myślicie, czy zostanie wyemitowany drugi sezon serialu? Pozdrawiam
serdecznie :)
Edyta
Obserwuj wątek
    • Gość: dolly Re: Pogoda na miłość IP: *.lelewela.trustnet.pl 05.05.07, 19:14
      Możesz znaleźć takowych fanów, ja zdecydowanie do nich należe:D mnie się
      strasznie podoba serial, oglądałam teraz niedawno pierwszą serię na tvn7 i nie
      czekając na to czy wyemitują oni kolejne odcinki, ściągnęłam sobie OTH z neta:)
      jestem na 3serii, ten serial naprawde wciąga:))

      pozdrawiam:))
      • Gość: Rosemary Re: Pogoda na miłość IP: 88.156.70.* 05.05.07, 20:29
        Ja jak na razie sciagam pierwsza, potem biore sie za kolejne ;) Masz racje...
        kazdy kolejny odcinek powoduje, że mam ochotę obejrzeć następny ;)
        • Gość: dolly Re: Pogoda na miłość IP: *.lelewela.trustnet.pl 06.05.07, 09:09
          Dokładnie tak:) bardzo dużo się dzieje, nie będę Ci jednak nic opowiadać, żebyś
          miała niespodzianke, hehe :D muszę przyznać też, że chłopcy w OTH są nieźli xD
          ale to tak na marginesie :D
          • Gość: Rosemary Re: Pogoda na miłość IP: 88.156.70.* 06.05.07, 09:44
            hmm, co racja to racja :D
    • taka_jedna_ona Re: Pogoda na miłość 16.07.07, 13:34
      ja jestem fanką tego serialu.
      jednak nie wiem dlaczego wprawia mnie on w przygnębienie. po obejrzeniu odcinka
      jestem jakaś taka smutna.
      nie zmienia to faktu, że "one tree hill" jest super:)

      ************
      "Cały kurz spod wycieraczki pod moją możesz wmieść, odpadek, śmieć.
      Ja Ci to zutylizuję, a Ty idź i błyszcz, promieniuj i świeć..."
      • Gość: dolly Re: Pogoda na miłość IP: *.lelewela.trustnet.pl 16.07.07, 21:58
        dlaczego wpędza Cie w taki nastrój? ;>
        fajnie, ze jeszcze komus sie podoba serial ;] ja juz skonczylam wszystkie
        serie :) a Wy jak?
        • fiola1 Re: Pogoda na miłość 24.07.07, 21:33
          i ja uwilbiam:)
          Skąd sciągacie odcinki i czy są tylko po angielsku?
    • taka_jedna_ona Re: Pogoda na miłość 27.07.07, 22:30
      mnie denerwuje to, że czwartkowe odcinki nie są powtarzane w piątek rano (chyba
      w ogóle nie są powtarzane...). a ja właśnie tych odcinków nie mogę obejrzeć:(

      ************
      "Cały kurz spod wycieraczki pod moją możesz wmieść, odpadek, śmieć.
      Ja Ci to zutylizuję, a Ty idź i błyszcz, promieniuj i świeć..."
      • Gość: kasia Re: Pogoda na miłość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.07, 22:56
        ja tez jestem fanka tego serialu i musze przyznac ze jest najlepszy;p lepszy od
        zycia na fali!!!<O.C> obejrzalam juz kilka seri ale to juz dawno jak puszczali
        na tvn7 2 lata temu ale mysle ze warto jeszcze raz to zobaczyc:D
    • summerlove Re: Pogoda na miłość 28.07.07, 20:27
      Ja oglądam :))
      • Gość: kasia Re: Pogoda na miłość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.07, 20:35
        heh a dziś zaczął się drugi sezon;D
        • fiola1 Re: Pogoda na miłość 29.07.07, 21:07
          Co było w ostatnią sobotę?
          • parispari Re: Pogoda na miłość 03.08.07, 22:22
            Mnie trochę irytował główny bohater niepamietam jak się nazwywa (gra go Chad
            Murray), taki świętoszkowaty cierpiętnik.
            • ilekobietamalat Re: Pogoda na miłość 04.08.07, 10:16
              a ja tylko dla niego zerkam na ten serial:))
              jest tak przeuroczy,i ma takie oczka niewinne;) naprawde uroczy chlopiec:)
              • parispari Re: Pogoda na miłość 04.08.07, 10:55
                Przystojny jest to prawda:)
                • taka_jedna_ona Re: Pogoda na miłość 04.08.07, 11:03
                  tak Chad jest przystojny, ale ja wole tego drugiego:):)

                  ************
                  "Niekochanym miłość po co?? Do niczego nie przydaje się... Lepiej jest samemu
                  marznąć ciepłą nocą, niż o kogoś nieustannie drżeć "
                  • darjon483 Re: Pogoda na miłość 06.08.07, 21:04
                    Oglądam od paru dni, bardzo mi się podoba.
                    • Gość: Patryk Re: Pogoda na miłość IP: *.spidercom.com.pl 06.08.07, 21:58
                      A ma ktoś wszystkie sezony w hdtv na dvd i chciałby się wymienić za jakiś inny
                      serial :)
                      zapraszam na gg 2129782
    • Gość: Kasia Re: Pogoda na miłość IP: *.bsk.vectranet.pl 21.08.07, 19:12
      gdzie mogę ściągnąć odcinki tego serialu??
      • Gość: m Re: Pogoda na miłość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.07, 20:55
        na emule
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka