Gość: Rosemary
IP: 88.156.70.*
05.05.07, 11:23
Czy mogę znaleźć tu fanów serialu emitowanego przez telewizję TVN7 "Pogoda na
miłość", w oryginale "One tree hill". Jakie są Wasze opinie na temat serialu?
Jak myślicie, czy zostanie wyemitowany drugi sezon serialu? Pozdrawiam
serdecznie :)
Edyta