pianchi 07.10.08, 07:13 pianchi.blox.pl/2008/10/67-Prison-Break-S04E07-Five-The-Hard-Way.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agniesiaa23 Re: 4x07 linki 07.10.08, 18:34 czy otwiera Wam sie ten link ze strony netload.in/dateiNjQwMDM0MT/prison.break.s04e07.hdtv.xvid- 0tv_www.e-prisonbreak.pl.avi.htm od pianchi?Mi po sciagnieciu wyskakuje blad:( Odpowiedz Link Zgłoś
pianchi Re: 4x07 linki 07.10.08, 23:51 Wybaczcie błędny link, czasem tak sie zdaża, wiem że wygodniej jest ściągnąc cały film od razu, jednak ja mimo wszystko jadę z kawałkami. jakos mam wieksze zaufanie. Nie moge też rano sprawdzic wszystkich linków, pod katem co bedzie po ściagnieciu. Jeśli ściagany plik pokazuje że to PB ...cos tam to daje. Na marginesie. Jest nowy serial FRINGE. Linki dzialaja tylko kilka godzin potem ktos je kasuje. Mam nadzieje, ze przez ten jeden, no moze czasem wiece niedziałajacych linków nie zraziłem do siebie Szanownych Forumowiczów. Odpowiedz Link Zgłoś
agniesiaa23 Re: 4x07 linki 08.10.08, 05:42 Szanowny Kolego Nie zraziłeś, nadal jestem Twoją stała klientką ;-) Po powrocie z pracy sprawdzę może ruszy drugi link:) pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
sil.wen HEEEELP! 08.10.08, 13:18 Słuchajcie, nie wiem, co się dzieje, wszystkie ściągnięte przeze mnie wersje tego odcinka od razu wieszają mi program! Nic nie działa! Pojawia się ciągle takie coś: "Wystąpił problem z aplikacją wmplayer.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty." Myślałam, że to program siadł, ale nie, wszystkie inne odcinki i inne filmy chodzą, a ostatni PB nie! Ściągnęłam chyba ze trzy wersje z mininovej, w tym od eztv, od którego zawsze ściągam, poza tym z tego linka od pianchi i jeszcze ze dwa inne i nic! Czy ktoś ma pomysł, co to może być? -------------------------- "Owls are not what they seem..." Odpowiedz Link Zgłoś
pianchi Re: HEEEELP! 08.10.08, 15:21 Kochani nie wiem co sie dziej, ja ściągnąłem wczorajbez problemu, tyle, że w częściach. Macie tu linki wymienne, można ściągać z czego sie chce: rapidshare.com/files/151599333/pb407.part1.rar rapidshare.com/files/151599283/pb407.part2.rar rapidshare.com/files/151599319/pb407.part3.rar rapidshare.com/files/151599281/pb407.part4.rar www.filefactory.com/file/489060/n/pb407_part1_rar www.filefactory.com/file/efed83/n/pb407_part2_rar www.filefactory.com/file/e48e5a/n/pb407_part3_rar www.filefactory.com/file/445be6/n/pb407_part4_rar uploaded.to/file/usl117/pb407.part1.rar uploaded.to/file/rc76ya/pb407.part2.rar uploaded.to/file/jp9tdp/pb407.part3.rar uploaded.to/file/1knxgr/pb407.part4.rar Są to sprawdzone linki. A tu niesprawdzone: rapidshare.com/files/151663921/Prison_Break_s04_e07.part1.rar rapidshare.com/files/151678648/Prison_Break_s04_e07.part2.rar netfolder.in/MzczNjk/Prison.Break.S04E07.HDTV.XviD-0TV-400 d01.megashares.com/?d01=0bcdd72 www.xtraupload.de/?d=8CF2D77B5 Może coś bedzie lepiej... Odpowiedz Link Zgłoś
magda.evie.zoe Re: HEEEELP! 08.10.08, 15:26 ja ściągnęłam z megaupload, po rozpakowaniu grał bez problemu. Dzięki pianchi :-) A Silwen, ściągnij sobie VLC Player, on wszystko odtwarza. Odpowiedz Link Zgłoś
sil.wen Re: HEEEELP! 08.10.08, 17:42 Na razie oglądam online, ale beznadziejnie mi się ogląda. Mam nadzieję, że coś tam zadziała. Z rapidshare'ami u mnie kłopot, bo często zdarzają się takie sekundowe przerwy w połączeniu, dla mnie niezauważalne, ale wtedy o ile nie jest już cale ściągnięte, to jest to do wyrzucenia. ---------------------------------- "Owls are not what they seem..." Odpowiedz Link Zgłoś
agniesiaa23 Re: HEEEELP! 08.10.08, 18:53 mnie sie w koncu udalo :) dzieki, odcinek super;P Odpowiedz Link Zgłoś