Dodaj do ulubionych

4x07 linki

07.10.08, 07:13
pianchi.blox.pl/2008/10/67-Prison-Break-S04E07-Five-The-Hard-Way.html
Obserwuj wątek
    • meres8 Re: 4x07 linki 07.10.08, 11:26
      Jak zawsze niezawodny, dzięki :)
    • agniesiaa23 Re: 4x07 linki 07.10.08, 16:46
      dziekuje:)
    • agniesiaa23 Re: 4x07 linki 07.10.08, 18:34
      czy otwiera Wam sie ten link ze strony
      netload.in/dateiNjQwMDM0MT/prison.break.s04e07.hdtv.xvid-
      0tv_www.e-prisonbreak.pl.avi.htm od pianchi?Mi po sciagnieciu
      wyskakuje blad:(
      • meres8 Re: 4x07 linki 07.10.08, 20:04
        niestety mam to samo
        • agniesiaa23 Re: 4x07 linki 07.10.08, 20:17
          :(
          • pianchi Re: 4x07 linki 07.10.08, 23:51
            Wybaczcie błędny link, czasem tak sie zdaża, wiem że wygodniej jest
            ściągnąc cały film od razu, jednak ja mimo wszystko jadę z
            kawałkami. jakos mam wieksze zaufanie.
            Nie moge też rano sprawdzic wszystkich linków, pod katem co bedzie
            po ściagnieciu. Jeśli ściagany plik pokazuje że to PB ...cos tam to
            daje.
            Na marginesie.
            Jest nowy serial FRINGE. Linki dzialaja tylko kilka godzin potem
            ktos je kasuje.
            Mam nadzieje, ze przez ten jeden, no moze czasem wiece
            niedziałajacych linków nie zraziłem do siebie Szanownych
            Forumowiczów.
            • agniesiaa23 Re: 4x07 linki 08.10.08, 05:42
              Szanowny Kolego

              Nie zraziłeś, nadal jestem Twoją stała klientką ;-) Po powrocie z
              pracy sprawdzę może ruszy drugi link:)

              pozdr.
    • sil.wen HEEEELP! 08.10.08, 13:18
      Słuchajcie, nie wiem, co się dzieje, wszystkie ściągnięte przeze mnie wersje
      tego odcinka od razu wieszają mi program! Nic nie działa! Pojawia się ciągle
      takie coś:

      "Wystąpił problem z aplikacją wmplayer.exe i zostanie ona zamknięta.
      Przepraszamy za kłopoty."

      Myślałam, że to program siadł, ale nie, wszystkie inne odcinki i inne filmy
      chodzą, a ostatni PB nie! Ściągnęłam chyba ze trzy wersje z mininovej, w tym od
      eztv, od którego zawsze ściągam, poza tym z tego linka od pianchi i jeszcze ze
      dwa inne i nic! Czy ktoś ma pomysł, co to może być?
      --------------------------
      "Owls are not what they seem..."
      • pianchi Re: HEEEELP! 08.10.08, 15:21
        Kochani nie wiem co sie dziej, ja ściągnąłem wczorajbez problemu,
        tyle, że w częściach.
        Macie tu linki wymienne, można ściągać z czego sie chce:

        rapidshare.com/files/151599333/pb407.part1.rar
        rapidshare.com/files/151599283/pb407.part2.rar
        rapidshare.com/files/151599319/pb407.part3.rar
        rapidshare.com/files/151599281/pb407.part4.rar
        www.filefactory.com/file/489060/n/pb407_part1_rar
        www.filefactory.com/file/efed83/n/pb407_part2_rar
        www.filefactory.com/file/e48e5a/n/pb407_part3_rar
        www.filefactory.com/file/445be6/n/pb407_part4_rar
        uploaded.to/file/usl117/pb407.part1.rar
        uploaded.to/file/rc76ya/pb407.part2.rar
        uploaded.to/file/jp9tdp/pb407.part3.rar
        uploaded.to/file/1knxgr/pb407.part4.rar
        Są to sprawdzone linki.

        A tu niesprawdzone:

        rapidshare.com/files/151663921/Prison_Break_s04_e07.part1.rar
        rapidshare.com/files/151678648/Prison_Break_s04_e07.part2.rar

        netfolder.in/MzczNjk/Prison.Break.S04E07.HDTV.XviD-0TV-400
        d01.megashares.com/?d01=0bcdd72
        www.xtraupload.de/?d=8CF2D77B5
        Może coś bedzie lepiej...
        • magda.evie.zoe Re: HEEEELP! 08.10.08, 15:26
          ja ściągnęłam z megaupload, po rozpakowaniu grał bez problemu.
          Dzięki pianchi :-)

          A Silwen, ściągnij sobie VLC Player, on wszystko odtwarza.
          • sil.wen Re: HEEEELP! 08.10.08, 17:42
            Na razie oglądam online, ale beznadziejnie mi się ogląda. Mam nadzieję, że coś
            tam zadziała.
            Z rapidshare'ami u mnie kłopot, bo często zdarzają się takie sekundowe przerwy w
            połączeniu, dla mnie niezauważalne, ale wtedy o ile nie jest już cale
            ściągnięte, to jest to do wyrzucenia.
            ----------------------------------
            "Owls are not what they seem..."
        • agniesiaa23 Re: HEEEELP! 08.10.08, 18:53
          mnie sie w koncu udalo :) dzieki, odcinek super;P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka