Gość: agnes
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
12.06.05, 23:27
czesc!
17.06 wylatuje do usa do pracy w kasynie harrah's. czy ktos z was byl tam
kiedys, czy pracowal moze w kasynie?? jak toi wyglada? da sie dobrze zarobic??
a moze ktos ma namiary na tanie noclegi w ac.
bede wdzieczna za kazda info.
pozdrawiam
agnieszka