Dodaj do ulubionych

PRACA W KASYNIE HARRAH'S W ATLANTIC CITY!!!!!!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.05, 23:27
czesc!
17.06 wylatuje do usa do pracy w kasynie harrah's. czy ktos z was byl tam
kiedys, czy pracowal moze w kasynie?? jak toi wyglada? da sie dobrze zarobic??
a moze ktos ma namiary na tanie noclegi w ac.
bede wdzieczna za kazda info.
pozdrawiam
agnieszka
Obserwuj wątek
    • usuwanie.azbestu Harrah`s kasyno - AC. 13.06.05, 13:45
      Czolko,
      znam to kasyno. Gralem tam pare razy. W AC uwazane jako
      jedne z mniejszych. Zarobic mozna. Ile? W zaleznosci w jakim
      "department" bedziesz pracowala. W kontakcie z klientami
      mozesz liczyc na napiwki (tips) bez kontaktu mozesz dorobic
      nadgodzinami (overtime).
      Wszystkie kasyna w AC (z wyjatkiem chyba Borgata) maja zwiazki
      zawodowe a wiec nie przepracujesz sie. Jedzenie dla wszystkich
      pracownikow w stolowce super. Sa nawet lody :). Uwazaj abys nie
      przytyla :). Fajna i interesujaca praca na lato. Do plazy rzut beretem.
      Z odpowiednim lokum na okres pracy zorientujesz sie na miejscu.
      Na miejscu tobie doradza. Byc moze zdecydujesz sie dzielic mieszkanie
      z inna dziewczyna aby zestrugac koszty.
      Dwie godziny jazdy autobusem od Nowego Jorku i godzine od Filadelfii.
      Wszystko bedzie ok i spoko :),
      good luck,
      usuwanie_a.

    • Gość: PIORNIK Re: PRACA W KASYNIE HARRAH'S W ATLANTIC CITY!!!!! IP: *.tu.kielce.pl / *.tu.kielce.pl 27.06.05, 11:54
      Cezść. Ja lecę 28 czerwca. Znalazłaś jakies takie miejsce na nocleg? Grzegorz
    • Gość: PIORNIK@poczta.fm Re: PRACA W KASYNIE HARRAH'S W ATLANTIC CITY!!!!! IP: *.tu.kielce.pl / *.tu.kielce.pl 27.06.05, 11:55
    • Gość: Adam Re: PRACA W KASYNIE HARRAH'S W ATLANTIC CITY!!!!! IP: 82.177.97.* 03.07.05, 12:16
      Bylem w kasynie Borgata, super.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka