Dodaj do ulubionych

HAPPY LABOR DAY!

03.09.05, 21:52
HAPPY LABOR DAY! - dla wszystkich pracownikow w USA
Obserwuj wątek
    • joe_sixpack Labor Day. 03.09.05, 22:06
      Dzieki. Czy dla nielegalnych tez :)?
      • Gość: stefan Re: Labor Day. IP: *.ct.gemini.ntplx.com 03.09.05, 22:51
        Dla nielegalnych mamy wspulczucie, bo nie maja zaplacone za to swieto.
        Pozdrowienia + moje Zyczenia: Duzo radosci tego swiatecznego dnia. Ja sie upije
        chyba.
        • joe_sixpack Re: Labor Day. 03.09.05, 23:00
          Eeeee, tam wspolczucie. Obejdzie sie bez zaplacenia.
          Nie pracuje wiec nie spodziewam sie zaplaty.
          Chyba tez sie nawale. Chociaz piwem bedzie trudno :).
          Fajne swieto.
          • grandys Re: Labor Day. 03.09.05, 23:15
            To swieto tez jest okazja zeby
            wyslac donacje na American Red Cross.
            Pomozcie potrzebujacym!!

            www.redcross.org/
            • Gość: stefan Re: Labor Day. IP: *.ct.gemini.ntplx.com 03.09.05, 23:57
              Czy ten Red Cross, to ta sama organizacja, ktorej CIO zarabia milony? Czy to ta
              sama organizacja, ktora dostarczala amunicje przed IWS przez Belgie aby namowic
              Prusakow do wojny, bo sami nawet do niej nie byli gotowi? Czy to ta sama
              organizacja co wizytowala Oswiecim w czasie IIWS i nic tam zlego nie znalazla?
              Czy to ta sama organizacja, ktora otwierala wszystkie listy PRYWATNE przeslane
              do rodzin poszkodowanych po zamachu w Oklahoma City i konfiskowala wszystkie
              znalezione w nich pienidze? Juz mi sie niechece pytac. Ide sie zchlac. Jak
              wytrzezwieje to do was napisze. Obiecuje. Pozdrowienia
          • Gość: stefan Re: Labor Day. IP: *.ct.gemini.ntplx.com 03.09.05, 23:36
            A co bida i niema pracy? Gdzie jeste? Ja tu legalny, a pracuje na czarno na
            okronglo.
            • joe_sixpack Re: Labor Day. 03.09.05, 23:42
              Nie pracuje w poniedzialek :). Jak swieto to swieto.
              Bidy nigdy z bliska nie widzialem. Nie pracoj na okronglo.
              Odpocznij troche. Piwa popij. Chyba sie jednak uwale.
              • w357 Re: Labor Day. 03.09.05, 23:46
                W Labor Day night dostałem pierwszy mandacik (speeding):-)
              • Gość: stefan Re: Labor Day. IP: *.ct.gemini.ntplx.com 03.09.05, 23:47
                No dobra, to mnie uspokoiles z ta bida. Masz racje trzeba sie uwalic. Moze
                kokosowa wudeczka pomoze mi na serce, bo mam bardzo miekie i sie latwo
                rozczulam. Pozdrowienia.
                • joe_sixpack Re: Labor Day. 04.09.05, 00:54
                  Ja mandat za szybkosc dostalem z dzien nieswiateczny :).
                  Troche tobie zazdroszcze.
                  Kazda woodeczka kolorowa jest dla mnie za slodka.
                  Piwo lubie i pije nie rozczulajac sie.
                  Uwale sie na pewno. Zastanowie sie czym :).
                  • w357 Re: Labor Day. 04.09.05, 02:18
                    joe_sixpack napisała:

                    > Ja mandat za szybkosc dostalem z dzien nieswiateczny :).
                    > Troche tobie zazdroszcze.............
                    ------------------
                    Całe szczęście , że trafiłem na "opalonego" (State Police of Ohio)któremu
                    powiedziałem, że świętuje, bo jest LABOR DAY !!!!
                    On odpowiedział, że niestety świętować nie może, ale ja MUSZĘ jechać do
                    najbliższego Motelu i odpocząć (min. kilka godzin :-) )......

                    >>> I kto mówił, że czarnoskórzy są źli ????? <<<
                    • w357 Re: Labor Day. 04.09.05, 02:26
                      ps.
                      Gdy postawiłem "Quotra" na sztorc na masce samochodu, to uwierzył, że nie
                      jestem niebiezpieczny dla otoczenia......
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka