grandys 03.09.05, 21:52 HAPPY LABOR DAY! - dla wszystkich pracownikow w USA Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: stefan Re: Labor Day. IP: *.ct.gemini.ntplx.com 03.09.05, 22:51 Dla nielegalnych mamy wspulczucie, bo nie maja zaplacone za to swieto. Pozdrowienia + moje Zyczenia: Duzo radosci tego swiatecznego dnia. Ja sie upije chyba. Odpowiedz Link Zgłoś
joe_sixpack Re: Labor Day. 03.09.05, 23:00 Eeeee, tam wspolczucie. Obejdzie sie bez zaplacenia. Nie pracuje wiec nie spodziewam sie zaplaty. Chyba tez sie nawale. Chociaz piwem bedzie trudno :). Fajne swieto. Odpowiedz Link Zgłoś
grandys Re: Labor Day. 03.09.05, 23:15 To swieto tez jest okazja zeby wyslac donacje na American Red Cross. Pomozcie potrzebujacym!! www.redcross.org/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stefan Re: Labor Day. IP: *.ct.gemini.ntplx.com 03.09.05, 23:57 Czy ten Red Cross, to ta sama organizacja, ktorej CIO zarabia milony? Czy to ta sama organizacja, ktora dostarczala amunicje przed IWS przez Belgie aby namowic Prusakow do wojny, bo sami nawet do niej nie byli gotowi? Czy to ta sama organizacja co wizytowala Oswiecim w czasie IIWS i nic tam zlego nie znalazla? Czy to ta sama organizacja, ktora otwierala wszystkie listy PRYWATNE przeslane do rodzin poszkodowanych po zamachu w Oklahoma City i konfiskowala wszystkie znalezione w nich pienidze? Juz mi sie niechece pytac. Ide sie zchlac. Jak wytrzezwieje to do was napisze. Obiecuje. Pozdrowienia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stefan Re: Labor Day. IP: *.ct.gemini.ntplx.com 03.09.05, 23:36 A co bida i niema pracy? Gdzie jeste? Ja tu legalny, a pracuje na czarno na okronglo. Odpowiedz Link Zgłoś
joe_sixpack Re: Labor Day. 03.09.05, 23:42 Nie pracuje w poniedzialek :). Jak swieto to swieto. Bidy nigdy z bliska nie widzialem. Nie pracoj na okronglo. Odpocznij troche. Piwa popij. Chyba sie jednak uwale. Odpowiedz Link Zgłoś
w357 Re: Labor Day. 03.09.05, 23:46 W Labor Day night dostałem pierwszy mandacik (speeding):-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stefan Re: Labor Day. IP: *.ct.gemini.ntplx.com 03.09.05, 23:47 No dobra, to mnie uspokoiles z ta bida. Masz racje trzeba sie uwalic. Moze kokosowa wudeczka pomoze mi na serce, bo mam bardzo miekie i sie latwo rozczulam. Pozdrowienia. Odpowiedz Link Zgłoś
joe_sixpack Re: Labor Day. 04.09.05, 00:54 Ja mandat za szybkosc dostalem z dzien nieswiateczny :). Troche tobie zazdroszcze. Kazda woodeczka kolorowa jest dla mnie za slodka. Piwo lubie i pije nie rozczulajac sie. Uwale sie na pewno. Zastanowie sie czym :). Odpowiedz Link Zgłoś
w357 Re: Labor Day. 04.09.05, 02:18 joe_sixpack napisała: > Ja mandat za szybkosc dostalem z dzien nieswiateczny :). > Troche tobie zazdroszcze............. ------------------ Całe szczęście , że trafiłem na "opalonego" (State Police of Ohio)któremu powiedziałem, że świętuje, bo jest LABOR DAY !!!! On odpowiedział, że niestety świętować nie może, ale ja MUSZĘ jechać do najbliższego Motelu i odpocząć (min. kilka godzin :-) )...... >>> I kto mówił, że czarnoskórzy są źli ????? <<< Odpowiedz Link Zgłoś
w357 Re: Labor Day. 04.09.05, 02:26 ps. Gdy postawiłem "Quotra" na sztorc na masce samochodu, to uwierzył, że nie jestem niebiezpieczny dla otoczenia...... Odpowiedz Link Zgłoś